Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura na posesji zakończyła się tragicznie. W ruch poszedł nóż, jedna osoba nie żyje

W trakcie kłótni jeden z jej uczestników sięgnął po nóż. Wszystko zakończyło się tragicznie w skutkach. Życia 36-latka nie udało się uratować.

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który został zaatakowany nożem na jednej z posesji w Hrubieszowie. Jak ustaliliśmy, zdarzenie miało miejsce w centrum miasta. Między przebywającymi tam osobami wywiązały się nieporozumienia, które przerodziły się w kłótnię. W pewnym momencie doszło do rękoczynów.

Policjanci wyjaśniają, iż do awantury doszło na posesji należącej do 31-latka. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, iż mężczyzna w pewnym momencie chwycił za nóż i zaatakował nim 36-latka zadając mu rany kłute. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, jednak życia poszkodowanego nie udało się uratować, zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. 31-latek został zatrzymany i przesłuchany. Na chwilę obecną śledczy ustalają dokładne okoliczności oraz motywy zdarzenia. Jeszcze dziś podejrzany miał zostać doprowadzony do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Więcej informacji na ten temat zostanie przekazanych jutro.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  Popatrzcie czym się kończy zakaz posiadania broni palnej przez jako tako rozgarniętych Obywateli.
  Rżną się niehumanitarnie nożami jak w średniowieczu, albo i wcześnie.
  A wmawia się nam, że jesteśmy nowoczesnym państwem.

 2. komu to potrzebne

  Masakra

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  To nie chodzi o to , że rżną się nożami jak w średniowieczu,chodzi o to że ludzie są tacy , że nic nie jest warte życie ludzkie ,ważniejsze jest np butelka wódki lub piwo od życia ludzkiego, i nikt człowiekowi nie pomoze

 4. ,aa,boKrzycho.paPj

  Człowiek i jego zycie jest coś warte gdy ma znajomości i jest się kimś ważnym w danej społeczności ludzkiej

 5. też się okaże, że był niepoczytalny

 6. jakiej narodowości był sprawca ?

Z kraju