690 680 960

Volkswagen roztrzaskał się o drzewo pod Krasnymstawem. Trwa akcja ratunkowa, droga krajowa jest zablokowana (zdjęcia)

W piątek po południu na drodze krajowej nr 17 auto osobowe uderzyło w drzewo. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, obecnie nie ma przejazdu na trasie Piaski – Krasnystaw.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 17:30 w miejscowości Zakręcie koło Krasnegostawu. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem, samochód osobowy marki Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano jedna osoba została ranna. Jest to kierowca, który został uwięziony w rozbitym pojeździe. W rejon zdarzenia leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak nam przekazano, jako pierwszy pomocy poszkodowanemu udzielał strażnik więzienny z Zakładu Karnego w Hrubieszowie

Cały czas trwa akcja ratunkowa. Strażacy przy użyciu specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego starają się wydostać mężczyznę z wraku. Droga jest całkowicie zablokowana. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. nadesłane Arkadiusz i Kacper – dziękujemy!)

37 komentarzy

  1. Ktoś wie skąd był ten poszkodowany ?

  2. Chłopak zmarł, zostawił zrozpaczoną dziewczynę, rodziców, rodzeństwo. Śledztwo proszę zostawić dla policji,bo niestety w tym przypadku nie do końca była przyczyna duża prędkość.

  3. A ja sasiadem i naprawde wezcie sie ludzie ogarnijcie rodzice stracili dziecko wiec moze dacie sobie spokoj i uszanujecie ich tragedie

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas