690 680 960

Volkswagen roztrzaskał się o drzewo pod Krasnymstawem. Trwa akcja ratunkowa, droga krajowa jest zablokowana (zdjęcia)

W piątek po południu na drodze krajowej nr 17 auto osobowe uderzyło w drzewo. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, obecnie nie ma przejazdu na trasie Piaski – Krasnystaw.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 17:30 w miejscowości Zakręcie koło Krasnegostawu. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem, samochód osobowy marki Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano jedna osoba została ranna. Jest to kierowca, który został uwięziony w rozbitym pojeździe. W rejon zdarzenia leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak nam przekazano, jako pierwszy pomocy poszkodowanemu udzielał strażnik więzienny z Zakładu Karnego w Hrubieszowie

Cały czas trwa akcja ratunkowa. Strażacy przy użyciu specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego starają się wydostać mężczyznę z wraku. Droga jest całkowicie zablokowana. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. nadesłane Arkadiusz i Kacper – dziękujemy!)

37 komentarzy

  1. Ktoś wie skąd był ten poszkodowany ?

  2. Chłopak zmarł, zostawił zrozpaczoną dziewczynę, rodziców, rodzeństwo. Śledztwo proszę zostawić dla policji,bo niestety w tym przypadku nie do końca była przyczyna duża prędkość.

  3. A ja sasiadem i naprawde wezcie sie ludzie ogarnijcie rodzice stracili dziecko wiec moze dacie sobie spokoj i uszanujecie ich tragedie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli