690 680 960

Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Groźny wypadek miał miejsce po południu koło Parczewa. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Kierowcy udało się wydostać z auta przed wyjazdem służb ratunkowych.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 12:30 pomiędzy Parczewem a miejscowością Kostry. Na drodze wojewódzkiej nr 813 Parczew – Międzyrzec Podlaski samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z drogi po czym uderzyło w drzewo a następnie dachowało. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

(fot. nadesłane)

21 komentarzy

 1. Chyba coś mu brakuje w wydechu? DPF wycięty?

 2. Żadna poduszka ani kurtyna nie wystrzeliła!Aż dziwne…

 3. Znowu wiejski pomiot szkoda drzewa

 4. I GDYBY NIE BYŁO DRZEWA WYJECHAŁBY NA POLE ZARYŁ SIE I NIC! -DRZEWA NIE DAJA SZANS! nie wiem czemu one służa przy drodze!

  • właśnie…drogę na Bełżyce zrobili…wycieli stare, a posadzili nowe…kto mądry, to obok swojego pola wyrzuci po 3 latach…

  • Drzewa służą do tego żeby eliminować zagrożenie z dróg. Mamy przykład powyżej. Chłop mógł kogoś zabić przez swoją głupotę, na szczęście wcześniej spotkał drzewo.

 5. Chichotać nad tym nieszczęściem nie zamierzam, ale zgadzam się ze światłą wypowiedzią pana Sebixa… mógł kogoś zabić przez swoją głupotę, na szczęście wcześniej spotkał drzewo.

 6. było tak , podchodził do lądowania i za bardzo nie wyszło , zahaczył dzwiami o drzewa i spadł .

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas