Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Audi uderzyło w drzewo i dachowało. Dwóch mężczyzn w szpitalu

Groźny wypadek miał miejsce po południu koło Ryk. Przyczyną była najprawdopodobniej nadmierna prędkość na pełnej nierówności drodze.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 12:40 w miejscowości Sierskowola w powiecie ryckim. Na lokalnej drodze dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej z Ryk, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku Sierskowoli. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi, uderzyło w drzewo a następnie przewróciło się na dach.

Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj z obrażeniami ciała zostali przetransportowanie do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

67

68

69

70

71
(fot. lublin112)
2018-03-27 14:38:34

17 komentarzy

 1. Błąd pilota. Nie prawidłowo podał kierowcy ostrość zakrętu.

 2. Przy artykule można pominąć markę samochodu. Jeżeli na wsi jakieś auto wypada z drogi to wiadomo, że to najprawdopodobniej CCCO.

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  To mi sie natychmiast podoba sie!!! Brak myślenia i natychmiastowa kara.
  Utwierdza mnie to w świadomości istnienia Boga i Jego sprawiedliwości.

  • Natychmiastowa? Oni nie myślą już od dziesięcioleci.

   • Pewnie masz rację – wiele razy uszło im to na sucho, a tym razem , ponoć dobra Bozia się ciut zbulwersowała, pstryknęła Przenajświętszym Palcem i wylądowali gdzie ich miejsce.

   • Jakie oni??? Chyba dwóch nie kierowało!

  • psychiatra chałupnik

   W najbliższym czasie przyjadę do twojej wsi uzdrawiać

 4. Iras ,a ty dalej te swoje chore przemyślenia i uprzedzenia …weż idż chlopie do dobrego specjalisty …nie takie schorzenia leczą ,to i tobie coś poradzą

 5. Iras ,ludzie dzielą się na mądrych i głupich , a nie na jezdzacych audi i innych …do których zaliczyć ciebie ,chyba nikt nie ma watpliwosci

 6. haha Polskie drogi.

 7. mieszkaniec owej wsi

  Darowalibyście sobie te komentarze, kto czym jeździ… to nawet nie byli Polacy… a droga dziurawa na odcinku 10 metrów, pomiędzy nowym a nowym asfaltem! Można nie zauważyć za zakrętem… problem zgłaszany wielokrotnie i bez skutku!

Z kraju