Arena Lublin: Tym razem stadion opanują panie. Atrakcje tylko dla płci pięknej

Z okazji Dnia Kobiet na Arenie Lublin odbędzie się wyjątkowe wydarzenie skierowane tylko i wyłącznie dla pań. Tego dnia mogą liczyć na wiele atrakcji i to zupełnie za darmo.

Już za tydzień, w niedzielę 8 marca, w Arenie Lublin panie będą mogły liczyć na wiele wyjątkowych, przygotowanych specjalnie z okazji ich święta atrakcji. Organizatorzy zapewniają m.in. pokaz wizażu, kurs samoobrony dla pań oraz dodatkową niespodziankę. Każda z pań będzie mogła poznać tajniki udanego makijażu czy też wypróbować na sobie eleganckie kosmetyki.

Tego typu wydarzenie będzie pierwszym na lubelskim stadionie. – Arena Lublin, przykładem innych stadionów polskich i europejskich, otwiera się na wszystkie grupy odbiorców i stara się pokazać trochę z innej strony, nie tylko, jako arena sportowych zmagań, ale także miejsce pełne innych ciekawych atrakcji – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk z MOSiR-u.

Po pokazie kosmetycznym panie przejdą na salę ćwiczeń, gdzie doświadczony trener poprowadzi skierowany specjalnie dla kobiet kurs samoobrony. Dzięki temu, kobiety nauczą się, jak sobie radzić w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, co tym samym pozwoli podnieść ich pewność siebie i sprawność fizyczną. Na zakończenie przygotowano zaś niespodziankę. – Wisienką na torcie będzie dodatkowa atrakcja, która pozwoli naszym drogim paniom zrelaksować się po trudach treningu – dodaje Bednarczyk.

Udział w wydarzeniu, które rozpocznie się o godz.16., a skończy ok. godz.19. jest całkowicie bezpłatny, jednak należy wcześniej się na nie zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku do godz.18:00 mailowo: [email protected], bądź telefonicznie: 724 990 230. Warto się pośpieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

(fot. materiały organizatora)
2015-03-01 14:36:28

Zobacz również

4 komentarze

  1. O której podstawiają autokar pod Urzędem Miejskim? 😉

  2. Lublin…miasto inspiracji!…

  3. za czyje pieniądze ta szowinistyczna impreza?

  4. To teraz pomyślmy: robimy imprezę „tylko dla mężczyzn.Wstęp dla Panów za darmo,mnóstwo atrakcji,Panie płacą 10zł”. Jaka byłaby reakcja feministek i temu podonych odmienców?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska