Piątek, 26 kwietnia 202426/04/2024
690 680 960
690 680 960

Arena Lublin: Polska pokonała Włochy 2:1

Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała Włochy 2:1. Arena Lublin przyniosła szczęście naszym zawodnikom.

Ponad 13 tysięcy kibiców dopingowało polską drużynę na stadionie miejskim w Lublinie. Arena Lublin przyniosła szczęście Reprezentacji Polski U-20. Nasi piłkarze pokonali Włochów 2:1. Zwycięska bramka dla Polski padła w 84 minucie, strzelił ją Przemysław Frankowski.

Polska – Włochy 2:1 (1:0)
Bramki: Mariusz Stępiński 3′, Przemysław Frankowski 85′ – Jacopo Manconi 49′

Polska: Rudnicki – Sadzawicki, Kędziora, Uryga, Straus – Frankowski (86′ Matynia), Dawidowicz, Murawski (66′ Szymański), Zieliński, Wroński (71′ Formella) – Stępiński.

Włochy: Provedel – Nava, Camigliano (71′ Somma), Vicari, Barreca (84′ Berra) – Fazzi (46′ Rozzi), Capezzi (66′ Grasi), Gagliardini, Garritano (66′ Marsura) – Mattiello, Manconi.

Żółte kartki: Francesco Vicari

Sędziował: Benjamin Kortus
Widzów: 13 800.

2014-10-09 20:22:30
(fot. PZPN Live YouTube i Czytelnik Tomasz)

5 komentarzy

1. Mam pytanie nie dotyczące meczu, mianowicie, czy byłaby możliwość powrotu do czarnego tła strony? Nowy laylout jest użyteczny jednak nieco… no dobrze, zdecydowanie za jasny 🙂 Może głosowanie na ten temat?

• @Michał, wszystkie opinie czytelników skrzętnie notujemy, wybrane elementy strony nasi informatycy będą udoskonalać.

Pozdr

2. CO ZA DEBIL ZORGANIZOWAŁ WEJŚCIE NA SEKTOR VIP – I5 PRZEZ OSTATNI RZĄD SEKTORA I4 !!!! JEŻELI TAK ZAPLANOWALI TO NIE POWINNI SPRZEDAWAĆ BILETÓW NA TEN RZĄD A NIE „PIELGRZYMKI” PO BUTACH PRZEZ CAŁĄ PIERWSZĄ POŁOWĘ!!!

3. Użytkowy zwis męski

Polacy tylko dlatego wygrali, że Włosi byli na tyle uprzejmi, że im pozwolili wygrać.
    Może dlatego, żeby Polacy mogli się pozytywnie zapisać w historii nowego stadionu.
    Dzięki makaroniarze!

4. A ja tam uważam, ze nasze chłopaki zagrali całkiem niezłe spotkanie i nie zauważyłem uprzejmości ze strony Włochów w pomocy przy wyniku.

Mam nadzieje, że będzie równie w całości zapełniony na meczu Motor Lublinianka.