Andrzej Duda w Rykach. „Obiecuję, że będę chronił polskie rodziny”

Podobnie jak pięć lat temu przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku, tak i teraz do Ryk przyjechał kandydat na prezydenta Andrzej Duda. Z mieszkańcami spotkał się na dworcu PKS. Nie obyło się bez przepychanek. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W poniedziałek, oprócz Lublina, walczący o reelekcję prezydent Andrzej Duda odwiedził także Ryki. Po południu spotkał się z mieszkańcami na terenie dworca PKS przy ulicy Warszawskiej. Podczas wystąpienia poprosił o wsparcie w nadchodzących wyborach, przedstawił też plany na najbliższe lata. Jak wyjaśniał, wszystko co robi rząd jest z myślą o przyszłych pokoleniach. Z kolei jedną z najważniejszych spraw państwowych ma być ochrona rodziny jako fundamentalnej wspólnoty naszego społeczeństwa. Prezydent złożył też obietnicę, że będę chronił polskie rodziny.

Dodał również, że nadal chce realizować politykę równych szans dla wszystkich regionów poprzez wielkie inwestycje. Szczególny nacisk ma być zaś kładziony na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym. Mowa tutaj o przywracaniu połączeń kolejowych i budowie przystanków. Andrzej Duda przypomniał, jak kilka lat temu mówiono, że trzeba sprzedać LOT, bo się nie opłaca. Z tego samego powodu porzucono polskie stocznie, bo Komisja Europejska nie pozwalała realizować pomocy publicznej.

Zwrócił także uwagę, jak ważna jest dobra, spokojna współpraca pomiędzy prezydentem, rządem a większością parlamentarną. Zapewniał, że chce Polski, która będzie budowana, a nie w której będą kłótnie i swary.

Podobnie jak w Lublinie, tak i w Rykach nie obyło się bez przepychanek pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami obecnego prezydenta. Jeden z mężczyzn, który trzymał plakat z napisem „Nie dla długoPISu” został zaatakowany i powalony na ziemię. Niezbędna okazała się pomoc medyczna. Mężczyzna trafił do szpitala.

 

(fot. Sztab Wyborczy AD)

Zobacz również

45 komentarzy

 1. Spotkał się na dworcu , buhahahashahhashaha.
  W ogóle może powinien tylko przejeżdzać pociągiem i pomachać byłby ten sam efekt,

  • Będzie chronił polskie rodziny – Szumowskich, Morawieckich …

   • Jeden z drugim TROLLU z SokuzBuraka(?) opłacany szeklami przez Sorosa – zajmij się AllahAkbarami w Holandii bo niedługo zrobią ci kalifat i bedziesz 5 razy dziennie rozwijał dywanik modlitewny i bił pokłony do Allaha …

 2. Będzie tak jak z jego niegdysiejszym „Obiecuję dla wszystkich kwotę wolną od podatku 8000 zł”. Ściemniacz nad ściemniaczami.

 3. W tych wyborach chodzi o przyszłość Polski. Jedną opcją jest podporządkowanie się niemieckiej wizji Europy, w której Polska pełni rolę zdecydowanie podrzędną w stosunku do Reichu. Jedyną szansą na zdobycie pozycji równorzędnej wobec Niemiec jest ścisły sojusz ze Stanami Zjednoczonymi. Kandydatów na kolejnego giermka Angeli Merkel jest w tych wyborach wielu, bo ta potrafi się odwdzięczyć. Duda jest jedynym, który stawia na wariant transatlantycki, który niemieckiej hegemonii na kontynencie nie ułatwia. Ten cały jazgot wokół akronimowej gawiedzi to didaskalia, bo gra toczy się o znacznie większą stawkę.

  • Aleś ty gloop, pokaz mi jednego wasala co dobrze wyszedł z usraelem?

  • @Jurny Stefan Jeszcze zapomniałeś o wschodnim kierunku. No bo kto tak dobrze Putinowi nie zrobił, jak sam rudzielec? Dookoła same sprzedajne świnie, kolana już ich bolą od obciągania i nie zdziwię się, jak sam Kreml też macza palce w antypolskie rozróby. O nic innego nie chodzi, jak z jednej strony zrobić kolejną republikę federalną, a z drugiej republikę rosyjską (a w zasadzie radziecką). Dla Putina niezależność Polski + stacjonujące wojska USA, to przecież armagedon!

   Z jednej strony Soros, z drugiej Putin + antypolskie media + żydowska padlina szkalująca Polskę (i przy okazji Węgry) Applebau, tak więc marne szanse na szybki powrót do normalności. Dopóty będzie jazgot, dopóki wszyscy nie wymrą.

 4. będzie zapamiętany jako notariusz albo długopis prezesa, raz się postawił że nie podpisze 2mld dla pistv jak kurskiego nie usuną, podpisał a kurski wrócił. Jedna wielka żenada.

 5. Trzeba było nie rozwalać gospodarki i zadłużać kraju. Teraz czeka nas nędza przez rządzących i nie dzielę tutaj na pis czy po bo to jedna banda którą sterują zagraniczne pieniądze. Gdzieś mają Polaków i ich rodziny bo w innym przypadku nie pozbawiali by ludzi pracy przez swoje postępowanie i rządy. Objazdowy cyrk urządzają sobie teraz żeby zrobić z nas niewolników. Mało kto zauważył że bez naszej wiedzy i zgody wszystkie telefony na androidzie mają zainstalowaną aplikacje google do szpiegowania nas pod pretekstem ekspozycji covid. Prywatność to za jakiś czas będzie tylko historią. Witamy w folwarku zwierzęcym.

  • W jakim folwarku? 1984. Wiesz, że gdzieś dzwonili, ale nie w którym kościele.

  • Dokładnie, gdy jeszcze przejdzie 447 to ” nędza ” nabierze nowego znaczenia.

  • 89 rok, mówi ci to coś? Suweren wybrał jedyna słuszna drogę, usrael prowadzi, a ty bredzisz o jakichś gospodarkach.. Montownie i obce markety gospodarka nazywasz? Ciekawe podejście do neokolonializmu..

  • po 89r, to osoby z solidarności przyczyniły się do rozwalenia polskiej gospodarki. Np. osoby z solidarności teraz to osoby z PiS i PO za dużą walizkę pieniędzy sprzedali FSO koreańczykom i co się później stało? Odlewnia Lublin to samo zlikwidować bo konkurencja dla europy. To wszystko się działo za rządów AWS (PiSPO).

 6. 5 lat temu też obiecywali.
  100000 mieszkań, 1000000 polskich samochodów elektrycznych, wstanie z kolan, narodowe odrodzenie…
  …a mamy 1000 mieszkań, 0 samochodów elektrycznych, walnięcie się w dyńkę przy wstawaniu i narodową rozpierduchę… czego się nie dotkną, to zepsują, tylko rozdawanie nieswoich pieniędzy im jako-tako wyszło, ale to tyle.

  • Kto pracuje ten ma a obiboki będą jęczeć.

  • @Kuba Szczeźnij brejzowski trollu, tak dobrze ci płacą ty antypolska zakało? Wróciłeś z parady i doopsko już przestało boleć? To tera idź zrób dobrze swojemu paniczowi(om), czeka(ją)! Jedynie co potraficie, to sprzedawać się za centy, kopiejki, a może szekle? Na szczęście macki zostały w porę urżnięte …

 7. Ryki Dudy w Rykach

 8. brawo Duda brawo normalnosc, sens i logika!

 9. Gdzie jest kidawa i wasz wódz ryży tchórz?

  • Gdyby nie twitter, to Tusk by nie istniał. Wirusa się przestraszył bardziej, niż Trzaskowski, bo ten w końcu z L4 wrócił.

 10. Tylko Duda się nadaje reszta kandydatów na sołtysa w Dysie.

 11. Warszawa już wybrała i się pomyliła teraz wstyd i płacz wszystko Wisła jeszcze śmierdzi.

  • cała polska sie pomyliła teraz tylko ruina
   a awaria rury to nie wina prezydenta… jelsi tego nie rozumiesz to jesteś sam wiesz czym

   • Masz chyba udziały w prywatyzowanych kamienicach albo ciepłą posadkę która się chwieje bo kolesi sPOKO coraz mniej i jak tu będzie żyć za 6 tysi

 12. Slychac kwik jak dawali 5 zl na godzine a sami opluwali w luksusy

 13. Ahahaha weź Duda zamilcz i pędź pod biurko Don kaczora czynić swą powinność buhehe

 14. zostawcie tych gejowych w spokoju. Po co ta ekscytacja.

  • przecież to jest po to żeby robić zamet i szczuć jednych na drugich
   na podziałach trobi sie wybory i sie wygrywa zawsze tak było

 15. Już zapowiedzieli że masowo imigrantów wpuszczą, „Polskie rodziny bronione mężnie” będą miały bandy na ulicach i Wołyń w swoich domach, jak mają na zachodzie.

  • dobrze że to przypomnialeś…
   polska za czasóe pis wpusciłą 17tys muzułmanów a straszyli że jak PO wygra to przyjmą 6tys uchodźców
   to są twarde dane z ministeterstwa do sprawdzenia
   a nie jakieś ttraszenie z dudy o gejach

 16. nic nie zagraża polskim rodzonom buraku maliniakowy

 17. Nie do wiary ilu ekspertów politologów i ekonomów marnuje się na tym forum… Mam nadzieję, że na co dzień wszyscy w tych zawodach pracują, a nie siedzą na zasiłku czy coś.

 18. Słowa są tanie.

  Oni wszyscy Wam obiecują, a robią dokładnie przeciwieństwo!
  I tak od 30 lat – a Polska już totalnie rozprzedana, przejęta przez żydosyjonistow amerykanskich, lub via pośrednika z niemiec, francji. A Polak już jest najtańszy białym mięsem niewolniczym w jewropie.

  Ja Wam też obiecuje darmowe loty w kosmos. Dla każdego, plus

 19. mały dudzio jak był na obozie harceskim to go ksiadz gwalcił i teraz ma uraz …

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8706zł -0.57%
  • GBP 5.0472zł 0.04%
  • EUR 4.5869zł 0.01%
  • CHF 4.2802zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach