690 680 960

Al. Witosa: Potrącenie pieszego, mężczyzna w ciężkim stanie

Dzisiaj po południu na al. Witosa w Lublinie doszło do potrącenia pieszego. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 14:15 na al. Witosa w Lublinie na wysokości Strefy Ekonomicznej. Samochód osobowy potracił pieszego. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, osobowy peugeot, prowadzony przez starszego mężczyznę, na wysokości ulicy Moritza potrącił pieszego, który przebiegał przez jezdnię w kierunku Strefy Ekonomicznej.

Do potracenia doszło na prawym pasie jezdni, pieszy był przytomny, jednak doznał licznych obrażeń ciała. W pierwszym momencie pomocy udzielali mu przypadkowi kierowcy, następnie został przez załogę pogotowia ratunkowego przetransportowany do szpitala. Tam okazało się, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,7 promila w organizmie.

Na miejscu wypadku policjanci lubelskiej drogówki prowadzą czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Al. Witosa w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowana. Objazd prowadzi przez Strefę Ekonomiczną, ulicą Krępiecką. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16-tej.(fot. lublin112)
2014-06-15 15:08:00

9 komentarzy

 1. zeszły rok A3 dzisiaj to…
  może czas pomyślec nad kładką dla pracujących na strefie

  • Myślisz , że to coś da ? Na Filaretów 2 kładki i ludzie łażą jak chcę szczególnie przy kościele , przy miasteczku tabuny studentów dołem . Kładka może i tak ale na dole fosa i drut kolczasty pod napięciem wtedy będą korzystać .

 2. Notorycznie tam biegają, plaga

 3. Może i notorycznie tam biegają, ale ten przebiegał nie na przejściu i jeszcze miał promilków prawie 2 misiu jeden. W tym przypadku akurat szkoda dziadzia.

 4. Fakt faktem trudno tam przejść na drugą stronę ulicy jeśli nie ma świateł . Ale jak się przebiega w miejscu do tego nie przeznaczonym i ma się % we krwi.. no to sorry… szkoda kierowcy, bo będzie żył ze świadomością, że kogoś niemal nie zabił, albo i zabił (nie wiadomo jak to się potoczy…) .

  • Popieram Twój punkt postrzegania, „hh”. Jak ten pijusek w tym czasie pracował, powinien stracić pracę i prawo chodzenia na własnych nogach – dozgonnie.
   🙂

 5. Jeśli pijusek biegał po jezdni zamiast pracować, powinien tę pracę stracić i dozgonnie mieć zabrane prawo chodzenia.
  🙂

 6. hhh - portójny jak widać

  Jak pijusek wtedy, gdy galopował po jezdni był w pracy to powinien ją stracić, a ponadto powinien mieć zabrane prawo chodzenia na własnych nogach. Dozgonnie.

 7. Zrobią obwodnicę,to po Witosku będzie można śmigać śmiało. A pas zieleni zaora się pod zimnioki albo puści tramwaj do centrum 🙂

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…