Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

55 komentarzy

 1. Moja honda lepiej jeździ niż wygląda…

 2. Standard, jeśli nie poprawią tego zakrętu dalej ludzie będą się rozpierdalać. y0.

 3. Czy redakcja ma jakieś informacje o zdarzeniu na skrzyżowaniu Lotniczej i Topolowej? Jak przejeżdżałem koło 16 to na chodniku siedział chłopiec otoczony kilkoma osobami a za kilka sekund przyjechała policja i pogotowie.

 4. Po pierwsze na takiej drodze nie są wymagane barierki, po drugie setki ludzi jeździ tym zakrętem codziennie i jakoś dają radę, a tylko raz na jakiś czas jakiś debil w hondzie czy bmw się nie wyrobi, to sory jego problem, następnym razem się nauczy.

  Widziałem to zdarzenie, jechałem od drugiej strony, gościu nie zmieścił się w zakręcie i go zarzuciło prosto na ścianę zaraz przed słupem, nie jechał 150km/h ale w granicy 100 miał, wystarczyło zwolnić do tych 80 i spokojnie by się zmieścił, choć pokonywałem ten zakręt z prędkością 100km/h i też dawało radę, ale auto mam trochę nowsze, sprawne i z dobrymi oponami, oczywiście esp nie wtrącało się czyli nie zerwałem przyczepności. Powodzenia kolejnym mistrzom którzy spróbują szybciej pokonać ten zakręt, ja odpadam, szkoda życia.

  • Panie kolego, a jakie jest tam ograniczenie?

   Gdzie się tak spieszymy? Mandacik przyślemy pocztą.

   • Wysłać mandacik to możesz swojej rodzinie, nigdzie się nie spieszyłem, jechałem w nocy, było pusto to sobie pozwoliłem na tym odcinku, moja prędkość moja sprawa, przed przejściami zwalniam i nie przeginam w mieście, tutaj mogłem, zapłacę to zapłacę za swoje.

    Jemu też nikt nie zabronił ale najwyraźniej miał mniejsze doświadczenie i gorsze auto, takie życie. Też bolidu nie posiadam i są lepsze auta od mojego ale mi wystarcza i daje radę.

 5. Tak nie wiele trzeba zeby przegnila puszka ryzu stala sie smiertelna pulapka.

 6. Bez jaj takie małe uszkodzenia a oni go wycinali? Ludzie z dużo gorszych wypadków wychodzą sami, nigdy nie kupię hondy, mało bezpieczne auta.

  • bo auto robione dla żóltego a on mały

  • Nie, no oczywiście po co wycinać, lepiej poprosić pasażera np. z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa, siedzącego z tyłu, żeby grzecznie wysiadł z dwudrzwiowego samochodu – najlepiej niech sobie jeszcze fotel odsunie, bo przecież ludzie wychodzą z gorszych wypadków sami.

 7. Kiedy w końcu zamiast bzdurnego:”niedostosowania predkosci do warunkow…” zacznie sie madrze pisac „głupota kierowcy”.

 8. tam nawet jadąc 70-80 km/h czuję się jak ściąga samochód… zbyt duża prędkość kierowcy robi swoje, ale niestety źle wyprofilowany zakręt też „się przyczynił”. Z okna widzę to miejsce, około tygodnia temu po północy miał miejsce identyczny wypadek i wtedy po „uprzątnięciu” miejsca policja zatrzymywała każdy samochód (trwało to około 30 min). Czy jest szansa przebudowy tego zakrętu? Jeśli ludziom brak rozumu warto może trochę im pomóc? A nie jak zwykle będzie „mądry Polak po szkodzie”…

  • W jakim celu pomagać debilom? Żeby zapieprzali po 150 km/h? Jadąc zgodnie z ograniczeniem prędkości 70 km/h pokonasz ten zakręt bezpiecznie. Im więcej przygłupów się tam rozwali tym lepiej. Wycinać dachy bolidów nawet gdy delikwent sam się wygrzebie. A tak na marginesie. Ilu trenujących na torze już tam się rozwaliło? Na treningu wychodziło, a na drodze bęc.

  • Jak ci ściąga samochód to na warsztat, jeżdżę tędy codziennie i nic takiego nie czuje a nie mam jakiejś sportowej fury, a i z prędkością jadę jak każdy 70-80km/h, on tyle nie jechał, tylko zdecydowanie więcej.

 9. A niech ITS postawi tam fotoradar stacjonarny i sprawa załatwiona.

 10. Mieszkam tuż obok tego miejsca i prawda jest taka że na tym odcinku nie ma tygodnia żeby ktoś się nie roz……lił gdyż ten łuk jest wyprofilowany ale w odwrotną stronę i kto o tym nie wie oraz mu się gdzieś śpieszy to właśnie tak kończy tak było jest i będzie do puki nie zmienią tej nawierzchnię i nie poprawią tego

Z kraju