690 680 960

Al. Sikorskiego: Suzuki uderzyło w latarnię. Kierująca trafiła do szpitala

Dzisiaj przed południem na al. Sikorskiego w Lublinie samochód osobowy uderzył w latarnię. Jedna osoba trafiła do szpitala, były spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 11 na al. Sikorskiego w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o aucie, które uderzyło w latarnię. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kobieta kierująca suzuki, jadąc w kierunku al. Racławickich, na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Auto z lewego pasa ruchu zjechało na prawą stronę, następnie na pas zieleni i uderzyło bokiem w słup latarni.

Kierująca została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Wstępną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

2016-02-23 13:54:01
(fot. lublin112.pl)

22 komentarze

 1. Znowu mistrzyni lewego pasa

 2. tak tak to ten nieszczęsny zakręt, też mnie kiedyś tam zarzuciło ale na szczeście nie trafiłem na latarnię a na krawężnik. jest tam potężny uskok i przy mokrej nawierzchni często to się źle kończy. tam powinno być 40 i koniec kropka.

 3. jestes idiota,to trzeba naprawic a nie wprowadzac ograniczenia i meczyc sie,pomysl gtroche odrobina logicznego myslenia nie zaszkodzi!

  • Cierpliwości -skoro na Puławskiej w Warszawie zlikwidować udało się po latach ‚górkę Zientarskiego’ to może i w Lublinie da się w końcu górkę ‚paniusi z Suzuki ‚ naprawić.

 4. hahaha to taki zart na rozluznienie atmosfery…;)

  • Nie – po prostu zgadzam się z Tobą, że sposobem na „remontowanie” tras o statusie drogi krajowej (a Sikorskiego to część DK19) nie może być stawianie ograniczeń prędkości, gdy nagle, z powodu czyjejś fuszerki, droga taka przestanie spełniać wymogi standardu dla niej przewidzianego.
   Jedynym rozsądnym wyjściem jest remontowanie takich miejsc.

 5. Garby,zakręt,ślisko itd ale jak znam jazdę po Lublinie to torba rozmawiała przez telefon.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…