Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

70-latek zajmował się nielegalną produkcją papierosów

Łęczyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nielegalnie produkował papierosy. 70-latek usłyszał zarzut wytwarzania wyrobów tytoniowych bez wymaganego zezwolenia.

W miniony piątek policjanci z Łęcznej udali się na teren jednej z posesji położonej w gminie Spiczyn w powiecie łęczyńskim. Mundurowi posiadali informację, że 70-letni mężczyzna zajmuję się nielegalną produkcją papierosów.

Jak się okazało na miejscu, przypuszczenia te potwierdziły się. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad kilogram krajanki tytoniowej, 550 sztuk papierosowych gilz, 42 paczki papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz nabijarkę do tytoniu.

Właściciel nielegalnego towaru został zatrzymany i przewieziony na komendę. 70-latek usłyszał zarzut wytwarzania wyrobów tytoniowych bez wymaganego wpisu do rejestru producentów wyrobów tytoniowych. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łęczna)

8 komentarzy

  1. A może na własny użytek ?

  2. Za takie aresztowania policja traci szacunek u ludzi

  3. Kolejna „gruba ryba” zakończy swoją masową produkcję dzięki dzielnym stróżom prawa i porządku. Brawo. Kolejna zorganizowana grupa przestępcza rozbita. Statystyki rosną. Może jakieś awanse się posypią ?

  4. a potem ludzie się dziwią skąd dziadki mają po ćwierć miliona pochowane w skarpetach… jak każdy pewnie kręci, pędzi i nawija…

  5. Informacje rodem z kroniki filmowej. Jakiż jestem dumny że mamy takich dzielnych milicjantów którzy narażając własne życie ujęli tego bezwzględnego nabijacza tytoniu zapewne z ręczną nabijarką za 12 zł w sklepie . Ormo czuwa wczoraj i dziś. Wielki sukces. Brawo.

  6. Dziadka wsadzą do więzienia a Nowaka zegarka wypuszczaja

  7. Tacy dzielni Ci Policjanci, e można ich wysłać do Kolumbii, do pomocy w walce z kartelami narkotykowymi.