690 680 960

30 tys. złotych strat po pożarze werandy domu jednorodzinnego

W jednym z domów na terenie gminy Urszuli doszło do pożaru. Ogień strawił werandę domu, wstępne starty oszacowano na 30 tys. złotych.

Do pożaru domu doszło na jednej z posesji w gminie Urszulin w powiecie włodawskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze od sąsiadki, która zauważyła ogień na sąsiedniej posesji.

Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej. Policjanci ustalili, że pod nieobecność właścicieli wskutek pożaru spłonęła weranda domu jednorodzinnego. Wstępne ustalenia wskazują, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej urządzenia pozostawionego na werandzie.

Wstępnie straty zostały oszacowane przez właściciela posesji na 30 000 złotych. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. Policja Włodawa)

2 komentarze

  1. Znowu jakas rudera

  2. Coś tu nie pasuje.Jakie urządzenie stoi pod prądem w zimie na werandzie.Lodówka,toster,grill,lokówka,? Każdy na zimę wyłącza prąd choćby dla oszczędności.Chyba że jest monitoring,który pobiera niewielkie ilości prądu.Zwarcia to raczej nie było.Niska temperatura nawet przy małym zwarciu nie powoduje pożaru.Zresztą są bezpieczniki,które nie dopuszczają do tego.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt