22 listopada pojawią się utrudnienia w ruchu na ul. Krężnickiej

Informujemy, że w związku z wykonywaniem robót drogowych związanych z przebudową ul. Krężnickiej pojawią się utrudnienia w ruchu. Zakres prac obejmował będzie odcinek od skrzyżowania z ul. Żeglarską do al. Bryńskiego.

Roboty będą prowadzone z jednostronnymi zamknięciami pasa ruchu. W celu usprawnienia ruchu wprowadzone będzie ręczne kierowanie ruchem w godzinach szczytu.

W przypadku wystąpienia utrudnień z przejazdem przy wykonywaniu frezowania nawierzchni i układania warstw bitumicznych, może wystąpić konieczność całkowitego zamknięcia przejazdu ul. Krężnicką z zastosowaniem objazdu ul. Cienistą.

Przewidywany termin prowadzenia robót od 22 listopada do 15 grudnia 2017 r.

2017-11-15 15:48:32
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. tempo zaiste imponujace!100 m.w trzy tygodnie! to w PRL wożąc asfalt taczką i rozgarniając na kolanach deską robiono szybciej! nic tylko brać przykład!

 2. Nawet z przebudową całego skrzyżowania Krężnicka-Janowska-Żeglarska, te trzy tygodnie to… No, lekka przesada. Z jednej strony fajnie, że robią, z drugiej strony-serio ktokolwiek myśli, że niespełna dwukilometrowy odcinek drogi , który robili w maju, i to skrzyżowanie kogokolwiek urządzi? Podczas gdy od skrzyżowania z Cienistą w kierunku granic miasta nie ma ani chodnika, ani oświetlenia? Tam ludzie już nie mieszkają? Składanie wniosków, pisanie pism, projektów nic nie daje… Pytanie tylko, dlaczego?
  Jeszcze ciekawa jestem, jak będzie kursowała komunikacja miejska. Czyżby z pominięciem większości Krężnickiej, bo wszystkie-aż dwie-linie będą zapychały przez Cienistą a potem-to już jak fantazja planistów ZTM poniesie?
  To jest żart. I w dodatku mało śmieszny.

 3. A kiedy w końcu skończy się remont Boh. M. Cassino ?? – miał być do końca października …

  • Jedna częśćmiała być do końca października – i jest skończona (ta część od Zana). Druga część od Armii Krajowej do Kraśnickiej wraz ze skrzyżowaniem wykonywana jest przez inną firmę i miała być gotowa do końca LISTOPADA 🙂

 4. Zajmują się czymś co nie potrzebne. Pod szkołą i przedszkolem na kreznickiej dziury ze koła można pogubić . Zajmijcie się miejscami co potrzebuja remontów może nowy parking koło szkoły. A nie remont drogi ok 100metow co zajmie Was 3 tyg ….

  • to nie dziury,to rodzaj progów zwalniających dla idiotów którym się zawsze i wszędzie śpieszy!

 5. Tam staje stokrotka to trzeba wyremontować .Zajmijcie się tym co naprawdę tego potrzebuje cienista do zajazdy pod kasztanami… wywalaja pieniądze….

  • Czyli Stokrotka remontuje kawałek drogi by wjazd sobie zrobić. Myśleliście, że to robota miasta czy tam gminy? O naiwniacy.

 6. Ale o co tyle szumu ??? Niedługo i tak MPWiK wszystko rozkopie. To się nazywa strategia rozwoju i mistrzostwo planowania !!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!