19-latek zakończył jazdę volkswagenem na dachu

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 63 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Młody kierowca uderzył volkswagenem w drzewo, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 22 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bojanówka w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem marki Volkswagen Polo, 19-letni mieszkaniec gminy Wohyń, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad autem, które następnie zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo.

Volkswagen następnie odbił się od drzewa i zatrzymał na dachu, na środku drogi krajowej. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W chwili zdarzenia kierujący był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2018-04-14 13:57:12
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Jak to leciało..? „Zaczął się ten bezsensowny sezon na dawców organów”…

 2. Nie opanował mocy

 3. Spodziewał się zakrętu

  • Czarny Ch. Aracter

   Nie, patrzył w lusterka wyglądając motocyklistów, a tu panie, nagle drzewo wyskoczyło zza rowu

 4. Młody wściekły

 5. lubię takich szybkich!!! he he

 6. na prostej wjechacw drzewo.. 1) zasłabł itp, 2) jechał tak szybko, że nie opanował maszyny na prostej (hmmm, może, ale raczej nie na prostej), 3) bawił się telefonem – pisał sms – NAJPEWNIEJ. Za korzystani z telfonu w czasie jazdy inne niż umożliwione przez prawo 15 pkt i 500 zł mandatu. Przez pisanie smsów lub na messengerze są wypaki, ściagasz uwagęz jezdni na 2-3 sekundy, przy dużej predkści na prostej wystraczy żeby złapać pobocze a dalej to już Izaak Newton kieruj…

 7. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Na podstawie załączonej fotki, ośmielam się przypuszczać, że tym co widać raczej nie pojeździ, nawet jak jego samego jako tako poskładają w Szpitalu.

 8. Wyciąć wszystkie drzewa którą rosną na drodze!!!No jak to tak drzewo może!!!

  • Cóż jak to niewielu twierdzi to tylko motocykliści ci co na dwóch kółkach jeżdżął są sprawcami wszelakich wypadków bo sezon się zaczął a tu samochoód. Tylko napiszę tym napinaczom internetowym co nie raz komentują bez sensu i znawstwa nie jednego tematu ze każda odmienność od pospulstwa nie jest złem aby wyróżniać się z rozumem i rozsądkiem w każdym wymiarze. To czy ktoś jeździ na motocyklu czy w inny każdy spodób się wyróżnia z tłumu nie jest złem jeżeli wie co robi i kieruje się inteligencją a nie tylko chęcią wykazania się.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie