19-latek wjechał oplem w pieszą na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj w Radzyniu Podlaskim doszło do wypadku drogowego na jednym z przejść dla pieszych. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18:30 na ul. Wisznickiej w Radzyniu Podlaskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w ciągu drogi krajowej nr 63 kierowca pojazdu osobowego wjechał w pieszą.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący oplem potrącił 24-letnią kobietę, która przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. W wyniku potrącenia mieszkanka Radzynia Podlaskiego doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Uczestnicy wypadku drogowego byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości. 19-letniemu kierującemu mieszkańcowi gminy Borki, mundurowi zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

15 komentarzy

 1. BARDZO dziękuję Janio za udzieloną pomoc.Są ANIOŁY na świecie .Dzięki PANU ta dziewczyna ,MAMA!!!!! żyje. A pan Zenek?! No cóż.Osoba niewarta jakiegokolwiek komentarza.On zawsze uważa i zwalnia przed przejściem.Nie wjechałby na osobę,która JUŻ SCHODZIŁA Z PASÓW!!!!!!

 2. Przykro czytać komentarze w których oceniacie młodą kobietę młodą mamę która chciała wrócić tego feralnego wieczoru do swojego dziecka nie macie bladego pojęcia co ona teraz czuję jak ona się ma. Ciekaw jestem który z was spojrzał by jej prosto w oczy i powiedział to co pisze To jest żałosne dno totalne co wypisujecie nie mając pojęcia co stało się na pasach

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku