690 680 960

16-latek stracił świadomość po zażyciu środka odurzającego. Policjanci zatrzymali 20-latka udzielającego substancje psychotropowe

Włodawscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Włodawa. Mężczyzna odpowie za udzielenie substancji psychotropowych dwóm 16-latkom.

Do szpitala we Włodawie trafił 16-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego. Nastolatek stracił świadomość po zażyciu środka odurzającego. Do zdarzenia doszło kilka dni temu.

Kryminalni zatrzymali w związku z tą sprawą 20-latka z gminy Włodawa, który jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, udzielił substancje psychotropowe dwóm 16-latkom. Jeden z nich po zażyciu takiej substancji trafił do szpitala.

Decyzją Prokuratury Rejonowej we Włodawie 20-latek został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna musi 3 razy w tygodniu stawiać się na komendzie, ma zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do pokrzywdzonych. Trwa śledztwo w tej sprawie. Mężczyźnie może grozić nawet do 10 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

 1. opiekunowie niech płacą

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Nie byłoby popytu na te ogłupiacze, to i podaż by kulała – normalne prawo rynku.
  A karani powinni być zarówno sprzedający jak i kupujący.
  Inną sprawą jest, że 16 letnie dzieciunio, potrafi obsłużyć najnowsze srajfony, komputery, tablety, a nawet na wyrywki potrafi wyrecytować którędy szlajał się po tym świecie pewien Żyd (król Polski), a to samo dzieciuniu idiocieje na widok tego o czym wie, że mu nie wolno wlać do gęby.

 3. Obawiam się, że ten nastolatek miał kłopoty ze świadomością jeszcze przed zażyciem owego środka.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas