Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

15-latek przyjechał peugeotem na zakupy. Uderzył w zaparkowane auto

Wczoraj wieczorem na jednym z parkingów w Puławach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak się okazało, za kierownicą jednego z nich siedział 15-latek.

Do kolizji doszło we wtorek wieczorem na jednym z parkingów w Puławach. Kierujący seatem przyjechał na zakupy i postawił swój pojazd na sklepowym parkingu, a następnie skierował się do sklepu. Zanim jednak wszedł do budynku zobaczył, jak kierujący peugeotem uderza w jego pojazd. W związku z sytuacją na miejsce wezwał patrol policji.

Mundurowi za kierownicą peugeota zastali 15-latka z Puław, który przyjechał na zakupy ze swoim 18-letnim kolegą. Kolega, co prawda był pełnoletni, ale również nie miał posiada uprawnień do kierowania.

Na miejsce przyjechał opiekun młodocianego „kierowcy”. W jego obecności nastolatek został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Zarówno jemu jak i jego pasażerowi nic się nie stało. Sprawą zajmie się wkrótce Sąd Rodzinny i Nieletnich.

(fot. Policja Puławy)

10 komentarzy

 1. patologia wczesnie zaczyna a kto mu dal auto, za udostepnienie samochodu takiej osobie powinna byc wieksza kara jak dla mlolata

  • Apostazy Pierdółko Pierwszy (i ostatni)

   W odległych czasach, kiedy jeszcze zdarzało i się mi chodzić do podstawówki, na błędy w pracach domowych, pani pisała: „Ośle, ośle sam pisałeś, a przeczytać nie umiałeś” (zanim opublikowałeś).
   Ponjał aluzju, job twoju matc ?! 😆

 2. Jedna z wielu matek Polek

  Właściciel „dotkniętego” kolizją autka jest bezlitosny, bo jak można wychowywanemu bezstresowo dziecku fundować kupę stresu wzywając równie bezlitosnych policjantów ?!
  Przecież cały wysiłek wychowawczy rodziców owego dzieciaczka, szlag trafił !!!

 3. Osoba bez uprawnień kierująca rowerem (czyli każda do 18 roku życia, o ile nie ma Karty Rowerowej, Motorowerowej, A, B1, itp.) nie wywołuje takiej reakcji ani u świadków zdarzenia, ani u policji.
  Niezrozumiałe to jest, gdy się naczyta, że to rowerzyści powodują największe zagrożenie.

 4. Komentarze pod takimi artykułami mają doskonałą wartość diagnostyczną. Od razu widać co kto ma w głowie, nawet pytać nie trzeba.

  • A po co pytać, wystarczy twój komentarz przeczytać i już się wie co ma kto w głowie

 5. Teraz był trzeźwy, następnym razem będą narkotyki i alkohol, a może nawet i ofiary przez tego obywatela puławuf

 6. ,, ale również nie miał posiada uprawnień do kierowania.” – pisanie łatwiejsze niż czytanie ze zrozumieniem to objaw gimbazjozy.

 7. No i kogo to dziwi ?
  W tym wieku już dziewczyny biegają z brzuchami
  Kierowcy którzy mają zakaz prowadzenia pojazdu prowadzą mimo to
  Wsiadają za kierownicę po alkoholu

  Wymieniać można jeszcze i jeszcze a czy to coś zmieni ?
  Może Wy, którzy wylewacie swoją frustrację pisząc komcie czujecie się lepiej, czujecie się spełnienia bo wyraziliście swoje opinie, ale i tak nikt nie bierze ich do siebie.
  Więc PROPONUJE ZAAKCEPTOWAC to, że każdy jest odpowiedzialny i zacząć od siebie.
  Jestem pewny, że siedzą tu pedofile zboki bzykacze szukacze złodzieje nieletni pijaki ćpuny … wymieniać można bez końca, bo co chwilę ktoś nowy się pojawia.

 8. Wolę jak za kółkiem siedzi trzeźwy 15 latek niż nietrzeźwy 16 +

Wiadomości z info112