13 nowych ognisk koronawirusa w regionie. Większość w domach pomocy społecznej i szpitalach

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie zarejestrowała po zakończeniu dochodzenia epidemiologicznego 13 nowych ognisk koronawirusa na terenie woj. lubelskiego. Większość z nich znajduje się w domach pomocy społecznej oraz szpitalach.

25 komentarzy

 1. Wszystkie ogniska podawane są z ogromnym poślizgiem bądź cześć z nich zatajona. Dlaczego nie ma żadnej wzmianki chociażby o ognisku w przedszkolu w Mętowie? Ponoć zarażone sa.przedszkolanki.

 2. A Dziecięcy Szpital na Chodźki ? Podobno tam już 1/3 chorych

 3. dobra -nowa forma protestu samochodowego-duzo jezdze drogami krajowymi-19,74.slysze sygnaly dzwiekowe-widze z daleka karetka z naprzeciwka-wlaczam przycisk otwierania szyby z mojej strony ,wystawiam lape i jak Cezar kciuk w bok po czym w dol!niech wiedza ,co o nich mysle.

  • Ale żenujący jesteś. Ciekawe czy jak do ciebie będą jechać też będziesz kciuk wystawiał?czy może każesz im pojechać w diabły?

   • ludzie umieraja na raka,choroby krazenia i mase innych chorob bo nie moga sie dostac do lekarza i zadnego protestu ratownikow medycznych ,pielegniarek i lekarzy nie ma.to co ja mam o nich myslec?

    • Zapraszam do szpitala, zobacz co się dzieje wśród pracowników. W tym zwykłym szpitalu powiatowym, który jest omijany przez ministra szerokim łukiem, bo przecież w powiatowych covida nie ma. Przyjdź i zobacz ilu jest pacjentów i z jakimi chorobami, zobacz ile jest personelu, zobacz czy wszyscy wśród personelu są zdrowi i wypoczęci. Zobacz czy chłopaki z karetki mają jakiś wpływ na to kiedy i do kogo jadą, jak się pracuje w pogotowiu. A potem pomyśl czy jak będą jechać do Ciebie czy Twojej rodziny czego Ci nie życzę to też będziesz wystawiał swojego pięknego kciuka. Nie będzie wtedy różnicy czy to choroba krążenia, czy udar czy covid. I Ty mówisz o proteście ratowników, pielęgniarek? Na prawdę chcesz żeby odeszli od pacjentów teraz kiedy i tak jest ciężko z leczeniem? Gdzie Ty człowieku masz rozum?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia