Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Został uderzony butelką w głowę w trakcie sprzeczki. W stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę do sprawy pobicia 62-latka. Poszkodowany z obrażeniami ciała zagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w godzinach popołudniowych. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o osobach, które miały się między sobą bić. Osoby te miały wcześniej razem spożywać alkohol.

Patrol, który był jako pierwszy na miejscu zobaczył zakrwawionego leżącego na ziemi mężczyznę. Na miejsce również przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który w stanie zagrażającym życiu zabrał poszkodowanego mężczyznę do szpitala.

Mundurowi ustalili, że pokrzywdzonym jest 62-letni mieszkaniec Chełma. Według relacji świadków mężczyźni zaczęli się ze sobą kłócić i szarpać. Po chwili 32-latek prawdopodobnie szklaną butelką uderzył w głowę 62-latka, który przewrócił się na ziemię. Następnie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Kryminalni ustalili miejsce przebywania sprawcy i go zatrzymali. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, to nie pierwsze jego przewinienie.

Mężczyzna notowany był wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Jaki spuchnięty od tych fast fudów , utuczony jak wieprz do rzeźni. Pije bo pewnie chce kalorie zgubić??

  2. spasione bez roboty bo utyty jak bizon i tyle juz ma w kkartotece jak to zyje >?

  3. Spacji nie ma w tytule 😀

  4. Flip i Flap.

  5. Wieśniaczka że wsi inspiracjiii

    Posadzić z Trynkiewiczem w pace to go rozumu nauczy%%%%

  6. 15 lat to mało dla tego osiłka.