Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zobaczył duże zadymienie i usłyszał wołanie o pomoc. Starszy mężczyzna z poparzeniami trafił do szpitala

Wiosenne prace porządkowe na posesji zakończyły się poparzeniem ciała 87-latka. Pożar traw ugasili strażacy, a poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Bukowina w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze traw.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że postronny mężczyzna, zobaczył duże zadymienie i usłyszał wołanie o pomoc. Natychmiast wezwał służby ratownicze oraz udzielił pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Na miejsce przybył zespół ratownictwa, który 87-letniego mieszkańca gminy Biszcza przewiózł do szpitala.

Pożar został szybko ugaszony przez straż pożarną. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna porządkował swoją posesję. Ogień pochodził prawdopodobnie z wypalanych gałęzi, który szybko przeniósł się na suche trawy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności pożaru.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Dziadek ze Slamsowa

    Temu 87-letniemu mieszkańcowi gminy Biszcza, bliżej do odmawiania różańca niż do porządkowania posesji i palenia ogniska. .

Wiadomości z info112