690 680 960

Znicze, kwiaty oraz trumna pod biurami PiS w Lublinie. Kolejny protest kobiet w Lublinie (zdjęcia)

Kilkaset osób przyszło w niedzielę wieczorem pod biura Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie. Zapalili znicze, przynieśli wiązanki z napisem „Ostatnie Pożegnanie”, a także trumnę.

125 komentarzy

 1. Czytając napisy na tabliczkach jeszcze bardziej mnie umacniają w przekonaniu że strajkują ( PUTANY)

 2. Praktycznie cała Polska bierze udział w protestach. Tyko garstka popapranow, starych dewot, księży czy ich pomagierow. Niebierze udziału w protestach .

 3. Skowyt psychoprawactwa w komentarzach – złoto

 4. Słuchać kwik złości . Kwiczą ci wszyscy którzy mają interes w tym aby pis by nadał przy władzy. Ogólnie cały KLER oraz wszyscy związani rodzinami i różnego typu układami. Reszta która ich popiera to durnie,motloch kupiony 500plus.

 5. to garstka gówniarzy,która nie chodzi do szkól nudzi sie i wychodzi. te barany nawet nie wiedzą o co chodzi ale protestują. Za komuny dostali by wp….l zanim by doszli.

  • Gówniarzy ?? Przecież widać na zdjęciach całego kraju że to normalni ludzie! Setki tysięcy osób.Całe rodziny z dziećmi. Wszyscy uczestniczą w protestach! No Może oprócz księży i ciemnej wiochy PiS.

   • jeszcze będziesz błagał księdza o ostatnie namaszczenie, a wcześniej chłopa o kartofle i mięso

 6. Oni już czują na plecach oddech wkur….. Narodu. Młodzież, ludzie wykształceni to jest trzon przyszłość elita Panstwa. Ale jest też i motloch. Motłoch poszedł do wyborów i teraz mamy co mamy. Mniejszość wybrała PiS który rządzi.

  • Narodu??? Mów za siebie łajzo. Temat aborcji to tylko pretekst! Jakbyś uważnie czytał czego domagają się te lewackie i feministyczne organizatorki strajku zamiast bawić się codziennie swoim wibratorem, to byś inaczej teraz pisał. Ich postulaty to demoralizacja społeczeństwa i seksualizacja naszych dzieci oraz akceptacja wszelkich zboczeń z zachodu. Może i jesteśmy „motłoch” ale chociaż zdrowy i myślący, nie to to degeneraci seksualni jak w przypadku tutaj ciebie.

   • gnoju.Nieublizaj setkom tysięcy kobiet. Motłoch i kler niebedzie dyktował jak maja żyć Polki. I niebeda rodzic uszkodzonych płodów, zdeformowanych które itak umrą. Wy popaprancy wolicie pedofilow w sutannie.

 7. Żebyście robili takie trumny dla swoich dzieci i ukochanych.

 8. Albercik po naturalizacji

  !!!!! Zalegalizować petting oraz partenogenezę !!!!

  Liga rządzi !
  Liga radzi !
  Liga nigdy was nie zdradzi !!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku