Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Złodziej nie pogardził pucharami i medalami okolicznościowymi

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna z niezamieszkałego budynku na terenie Tomaszowa Lubelskiego ukradł pieniądze, przedmioty codziennego użytku oraz puchary i medale okolicznościowe. Wkrótce sprawą złodzieja zajmie się sąd.

Do kradzieży doszło na terenie niezamieszkałego budynku w Tomaszowie Lubelskim. Przestępstwo miało miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia. Ze zgłoszenia wynikało, że zginąć miała niewielka suma pieniędzy, przedmioty codziennego użytku oraz puchary i medale okolicznościowe. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na ponad 1 000 złotych.

Sprawą zajęli się tomaszowscy policjanci. Jak ustalili, sprawcą kradzieży okazał się 42-letni mieszkaniec woj. kujawsko–pomorskiego, który od pewnego czasu przebywa na terenie powiatu tomaszowskiego.

Część skradzionego mienia udało się odzyskać, w tym puchary i medale. Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut kradzieży do której się przyznał. W przeszłości 42-latek był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Złodziej nie pogardził pucharami i medalami okolicznościowymi

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. Myślał że to złoto a to nie wiadomo co ale mi puchar haha

Z kraju

Polityka i społeczeństwo