Zderzenie trzech aut na trasie Lublin – Lubartów (zdjęcia)

Trzy samochody osobowe brały udział w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17:30 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów, w rejonie skrzyżowania z drogą do Boduszyna zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały w kierunku Lubartowa. Przed skrzyżowaniem kierujący nissanem mężczyzna wjechał w tył znajdującego się przed nim smarta. Ten z kolei uderzył w volvo.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Początkowo występowały utrudnienia w ruchu, obecnie przejazd odbywa się bez większych problemów.

(fot. lublin112)

9 komentarzy

  1. uważny i ważny

    Każdy kierujący powinien być jak ja, czyli uważny i ważny

  2. Pędzą cebulaki…

  3. Czyżby znowu jakiś niecierpliwy z podporzadkowanej postanowił siłą wymusić wyjazd ,co jest zwykle przyczyną zdarzeń w tym miejscu ? czy może jakiś „zderzakowiec ” nie zdążył ?

  4. Pisze wyrażnie ze „zderzakowiec” z nissana nie żdążył

  5. Mie się zawsze śpieszy !!!!dlaczego oni tak wolno jadom !!! kurła musze jechać blisko tego przede mną ,to bedę mógł szybciej ich wszystkich wyprzedzić … kurła jeszcze hamują barany !!!! łojojoj się narobiło ,kurła już refleks nie ten ….

  6. Bo to niebezpieczny wyjazd, sxczegolnie jesli na glownej przekraczaja predkosc. Czasami policja stoi tam z radsrem. A mogla by pokierowac ruchem.

  7. smsy pisał ,

  8. Fejsbuczek …

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności