690 680 960

Zderzenie motocykla z motorowerem koło Lublina. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce w godzinach wieczornych w pobliżu Lublina. Sprawca oraz poszkodowany zginęli na miejscu.

164 komentarze

 1. Dwie rodziny płaczą. A reszta rodzin we wsi otwiera szampana, bo będzie można przed dom wyjść z mniejszą obawą o własne życie.

  • I właśnie o takie durne Twoje komentarze chodzi. Jesteś Franiu niereformowalny niespójny w swoich wypowiedziach.

 2. wskazówka sie urwala i zatrzymała na 90km/h a jechal 140 mozna sie przyjrzec….

 3. Cały czas liczą się tylko układy a prawo (i sprawiedliwość) jest tylko dla maluczkich. Tylko w tym przypadku sam sobie wymierzył sprawiedliwość szkoda, że pociągając za sobą niewinnego. Ciekawe jak wszyscy ci co wiedzieli co robi spojrzą sobie w oczy? Kondolencje dla najbliższych ofiar.

 4. A czy myślisz, ze zabił on z premedytacją?! Na pewno nie. Czasu juz cofnąć nie można i nic z tym nie zrobimy. Co do wychowywania to chyba niektórzy tutaj sami reprezentuja gorszy poziom swoimi komentarzami. Rodzice serce oddają żeby wychować dzieci, tym bardziej jego matka która sama musiała wychować ich trzech…to, ze po dążył inną drogą niż chciała by jego rodzina to nie jest ich wina. I nie można na nikogo zwalac winy jak na niego samego

  • N.N.N tylko Ty myślisz o tych, co zostali, o rodzinie sprawcy. Mój syn zginął w wypadku. Co prawda nikogo nie zabił, ale też kochał prędkość i prawdopodobnie to Go zabiło, bo prawdziwej przyczyny wypadku nie poznamy nigdy…ludzie najpierw milczeli, potem współczuli a teraz gadają, że dobrze mu tak, że bandyte drogowego wychowaliśmy i takie tam…prawda w takim wypadku nikogo nie obchodzi, nie liczą się z rodziną, liczy się sensacją. Nieważne jakim był sprawca za życia. Zapominają nagle o całym życiu, liczy się tylko ostatni uczynek. To niesprawiedliwe. Pamiętaj czytelniku, że nie wiesz, kto będzie następny…Spoczywajcie w pokoju a Rodzinom- dużo, dużo sił.

 5. Do tych wszystkich dziewczątek które tak zaciekle bronią tego mordercę, czy zdajecie sobie sprawę jak wasze komentarze mogą wpłynąć na czytających je młodych chłopaków. Do jakich wniosków dojdzie czytający je chłopaczyna? Ano że warto kozakować i jeździć po pijaku, bo zawsze tłumek koleżanek usprawiedliwi, a jak coś mu się zdarzy to będą żałować i pocieszać. Zdajecie sobie sprawę że możecie taką pisaniną doprowadzić do kolejnych takich wypadków?

 6. komu te hejty są potrzebne? Jak można nazwać człowieka, który nie żyje mordercą?? Czy użył do odebrania życia drugiemu broni, tępego narzędzia, rąk? Wyprzedzał auto na swoim pasie, i wydarzyło się tak nie inaczej. Bóg daje życie i decyduje o jego końcu. Tak, wiem – jaki Bóg? Jest rozum, wolna wola.. Nie oceniajcie, bo niewiadomo, co was czeka dziś, jutro, za chwilę. Pokój ich duszom

  • Odebrał życie? Odebrał. Zachowywał się jak pan życia i śmierci, nie brał pd uwagę zagrożenia jakie sprawia dla innych – o czym tu jeszcze dyskutować? Takie zachowania trzeba potępiać, nie ma co szukać okoliczności łagodzących.

  • Będę oceniać właśnie dlatego że przez takich morderców nie wiem co mnie, moich bliskich, przyjaciół i znajomych czeka. Nie mów że każdemu się to mogło przydarzyć bo ja i wiele innych osób nigdy nie siadłem i nie siądę za kierownicę chociaż po jednym piwie. Tyle.

  • Karol jezdzil po pijaku, jezdzil bez uprawnien i jezdzil jak szalony pewien swojej bezkarnosci. Teraz przez swoja glupote zabil biednego chlopaka, wiec okreslenie MORDERCA jak najbardziej do niego pasuje. Szkoda mi tylko ofiary. Zabojcy w ogole nie zal.

  • Do wszystkich ktorych oburza nazywanie Karola M morderca czy zabojca, mam trzy proste pytania. KTO JEZDZIŁ PO PIJAKU? KTO BYŁ IDIOTĄ? KTO ZABIŁ GABRYSIA?

  • Pewnie po paru miesiacach rodzina i przyjaciele sprawcy zaczna dostrzegac skale jego winy, na razie emocje biora gore nad chlodna ocena, ale apele by nie nazywac zabojcy zabojca (bo o zmarlych nie mowi sie zle) to juz przesada. O pijakach i mordercach za kolkiem trzeba glosno mowic bez wzgledu na to czy sami przezyli wypadek czy nie.

  • Jak to nie oceniajcie? Według ciebie należy bezrefleksynie łyknąc takie zdarzenie. Tego można wymagać od księdza na pogrzebie ale nie od ludzi którzy mają dzieci, bliskich, rodzinę. Codziennie widzę na drogach przykłady skrajnej nieodpowiedzialności. Codziennie na tym portalu jest kilkanaście i formacji o groźnych wypadkach. Za każdym razem gdy jadę w dłuższą trasę zastanawiam się czy wrócę cały do domu. Czy gdzieś jakiś wiejski podpity macho nie wyskoczy mi na czołówkę swoim wozem z nalepką Pioneer. Koleś przez swoją brawurę i głupotę zabił niewinnego chłopaka gdyby przeżył zostałby uznany za winnego przez sąd a teraz tylko przez policję i ludzi.

   • Nie łyknąć bezrefleksyjnie, ale te komentarze nikomu nie pomogą, ani tym jeżdżącym na motocyklach, ani rodzinom, ani zabitym. Każdy wie kto jest Sprawcą. Obaj zostali zabici przez prędkość, akurat trafili na siebie.. Pomódlmy się za Nich.

 7. Szkoda mi człowieka na motorowerze spotkał na swej drodze pijaka mordercę ……

 8. niezadowolony obywatel

  Brawo „wysokie sądy ” rzygać się chce od takiej sprawiedliwości ….Cały ten wasz „wymiar sprawiedliwosci ” powinien zmienić nazwę na „wymiar wielkiej bezradnosci „….. jesteście chyba na ostatnim miejscu jeśli chodzi o zaufanie społeczne …

 9. Szkoda człowieka na motorowerze. Recydywisty jak najbardziej mi nie szkoda. Żałuję, że ulżył społeczeństwu cudzym kosztem.

 10. Boże, wie ktoś jak miał na imię ten 24 letni motorowerzysta???

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas