W Lublinie powstał salon wirtualnej rzeczywistości. Wrażenia są niesamowite

Od kilku dni w Lublinie działa salon City VR, w którym można zasiąść za kierownicą samochodu rajdowego, stoczyć bitwę z atakującymi ze wszystkich stron potworami, czy też przespacerować się ulicami Nowego Jorku. Wszystko dzięki wirtualnej rzeczywistości.

Salony wirtualnej rzeczywistości cieszą się coraz większą popularnością na świecie. Działają też w wielu miastach w Polsce m.in. w Warszawie, Łodzi, Ostrołęce czy Rzeszowie. Niedawno tego typu lokal został otworzony również w Lublinie. Jest to pierwsze takie miejsce nie tylko w stolicy regionu, lecz również w całym województwie.

Na kilku stanowiskach, zakładając specjalne okulary, można w kilka chwil przenieść się do wirtualnego świata i np. stoczyć bitwę z atakującymi stworami, zasiąść za kierownicą samochodu rajdowego, wybrać się na spacer do dowolnego miasta na świecie, czy też zagrać w niezwykle realistyczne gry sprawnościowe. Wiele z nich wymaga też ruchu. Służy do tego specjalna bieżnia, dzięki której oddając się ekscytującym przygodom, trzeba oprócz umysłu, użyć jednocześnie sprawności fizycznej. Dzięki temu można poczuć nieznane dotąd emocje.

City VR jest świetną alternatywą dla grania na komputerze lub konsolach w domu. Nad użytkownikami czuwa personel, który pomaga dobrać odpowiednich atrakcji, a także służy pomocą. Z salonu wirtualnej rzeczywistości mogą korzystać wszyscy w wieku powyżej 10 lat.

60

61

63

(fot. lublin112)
2018-05-11 01:01:01

Zobacz również

23 komentarze

 1. Dobry sposób na zarobienie pieniędzy 🙂 Naiwni się znajdą

 2. przyjemniaczki od pożyczek

  Wirtualna rzeczywistość brzmi jak abstrakcyjna realność. Realne tylko będą wydane wszystkie pieniądze, potem prowident i zaprzyjaźniony z nimi komornik.

 3. A wie ktos ile kosztuje taka zabawa?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika