690 680 960

Skradzione perfumy wymienił na dopalacze, trafił do szpitala

Włodawscy policjanci zatrzymali 30-latka, który posiadał substancje psychoaktywne. Mężczyzna zamiast pieniędzy za dopalacze, przyjął od 27-latka skradzione perfumy. Ten po zażyciu podejrzanej substancji trafił do szpitala.

Włodawscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Włodawy, który posiadał ponad 450 gramów substancji psychoaktywnych.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielał substancje psychoaktywne mieszkańcom Włodawy, narażał na utratę życia i zdrowia osoby, którym sprzedawał dopalacze. Od jednego ze swoich „klientów” 30-latek przyjął skradzione perfumy, w zamian za substancje psychoaktywne.

Zatrzymany odpowie wkrótce za posiadanie i udzielanie dopalaczy oraz paserstwo. Policjanci zatrzymali znalezione substancje o czarnorynkowej wartości ponad 30 tys. złotych oraz odzyskali część skradzionych kosmetyków.

Zarzuty usłyszał także 27-latek, który ukradł perfumy w jednym z marketów. Za kradzież odpowie również jego kolega, który w tym samym sklepie ukradł perfumy o wartości 100 złotych.

27-latkowie skradzione perfumy wymienili na dopalacze. Kradzież zarejestrował monitoring. Jak ustalili policjanci jeden z 27-latków po zażyciu zakupionej od 30-latka substancji trafił do szpitala. Za udzielanie substancji psychoaktywnych grozi zatrzymanemu mężczyźnie do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

5 komentarzy

 1. ..........................

  Kretyn tygodnia-gratulacje- takich mi nie szkoda

  • Studętkom jezdem, to wiem, że...

   Będę bardziej empatyczna od ciebie – cała nadzieja w braku stosownych umiejętności u lekarzy, do których trafiło to głupie „dziecko”.
   W przypadku osiągnięcia stanu ostatecznie stabilnego… wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

   • ..........................

    Nie licz na to- oni zawsze starają się każdego uratować. Tak jak to było w przypadku gościa z Bursztynowej co to laskę swoja zabił a później skoczył z 11 piętra.

 2. Do pudła wsiórów!

 3. Sadzić, palić, zalegalizować. I problem większości dopalaczy umrze śmiercią naturalną.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!