Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zauważył że skończyła się droga i staranował ogrodzenie. Był pijany

Dzisiaj w nocy w Łukowie pijany kierowca staranował ogrodzenie i zatrzymał się na jednej z posesji. Nie zorientował się, że droga się skończyła.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Łukowie. Tuż przed drugą w nocy służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na ulicy Zapowiednik. Na miejscu zastano uszkodzone metalowe ogrodzenie oraz samochód sprawcy znajdujący się na posesji, tuż za zniszczonym ogrodzeniem. Był także kierowca samochodu.

Funkcjonariusze policji ustalili, że kierujący autem 21-letni mężczyzna zamieszkały w Kąkolewnicy, jadąc ulicą Wschodnią, dojeżdżając do końca drogi, do skrzyżowania z ulicą Zapowiednik, nie wykonał skrętu w tę ulicę, tylko pojechał prostu taranując znajdujące się dalej ogrodzenie i zatrzymał się tuż za nim, na terenie posesji.

Jak się okazało, oprócz zbyt dużej prędkości, do zdarzenia przyczynił się także stan kierowcy. Mianowicie 21-latek kierował pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do policyjnego aresztu gdzie trzeźwieje. Gdy dojdzie do siebie, zostaną mu postawione zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz spowodowania kolizji drogowej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Nie zauważył że skończyła się droga i staranował ogrodzenie. Był pijany

(fot. Dzięki uprzejmości portalu Łuków24.pl)
2014-09-07 14:50:26

2 komentarze

  1. Marysia - nie zawsze dziewica

    Dobrze, że chociaż płot był solidniejszej konstrukcji bo moczymorda gotowa komuś do sypialni wjechać i w produkcji dzieciątek przeszkodzić.

    • miejscowy proboszcz zwyczajny

      Co ty za herezje prawisz Maryśka – firma Kościół od wieków ludziom jedyną prawdę głosi, że dzieci bociany przynoszą, a te niżej urodzone znajduje się w zagonkach kapusty, a wedle ostatniej mody na śmietnikach.