690 680 960

Zasnął za kierownicą, doszło do czołowego zderzenia. Dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj na drodze krajowej nr 17 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Wstępne ustalenia wskazują, że jeden z kierowców zasnął w trakcie jazdy i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Jatutów w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem 66-latek z gminy Rachanie poruszał się od strony Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Zamościa. Nagle zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Volvo, którym kierował 41-latek z powiatu wołomińskiego.

Do szpitala trafił kierowca volvo oraz 8-letnia pasażerka z tego pojazdu. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Prawdopodobnie przyczyną zjechania na przeciwny pas ruchu przez kierowcę volkswagena było zaśnięcie 66-latka za kierownicą. Szczegóły kolizji ustalają policjanci. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

  1. Suvy na tory!

  2. A, gdzie Ci od pisania, że na drodze się nie śpi?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!