690 680 960

Zaproszenie: 96 edycja Klubu: Podwójne opodatkowanie spółki komandytowej. Jak ustrzec się przed niekorzystnymi zmianami podatkowymi?

Giełda Eventów zaprasza na 96 edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu on-line. Najbliższa konferencja odbędzie się 16 grudnia 2020 r. (środa) o godz. 18:00 w formie on-line poprzez platformę ZOOM.

Gościem edycji będzie Maria Uchman – prezes zarządu Uchman & Partnerzy, która wskaże rozwiązania dla przedsiębiorców prowadzących spółki komandytowe. 

W ramach spotkania do Klubu dołączą 4 nowe firmy członkowskie. Do wsparcia Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta, zaprosi nas prezes organizacji – Monika Zielińska.

Do udziału zapraszani są Przedsiębiorcy, Przedstawiciele organizacji i mediów. Będzie czas na tradycyjne przedstawienie się Klubowiczów i Gości, prezentacje członkowskie oraz wystąpienia Gości edycji- zapraszają organizatorzy.

 

Udział jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

Więcej o spotkaniu: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/aktualnosci/zaproszenie-96-edycja-klubu-podwojne-opodatkowanie-spolki-komandytowej-jak-ustrzec-sie-przed-niekorzystnymi-zmianami-podatkowymi/

——————————————————————
⏭⏭Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu? W I 2013 Firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas