Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamówił kurs z Lublina do Świdnika. Zdewastował samochód, ponieważ kierowca „nie dostrzegł piękna ulicy” przy której mieszka

Pasażer zdewastował samochód Bolta, gdyż kierowca „nie dostrzegł piękna ulicy”, przy której mężczyzna mieszka. Następnie miał biegać w samej bieliźnie obok ronda z helikopterem. Agresorem miał być pracownik jednej z wyższych uczelni. Władze szkoły wyższej zostały już poinformowane o świątecznych wyczynach profesora.

74 komentarze

 1. My ze szwagrem nie takie rzeczy robilismy. Kiedys szwagier biegl na golasa przez centrum miasta, bo sie zalozyl sie ze mna o 50 zeta, ze to zrobi. Moj szwagier tez moglby byc profesorem.

 2. Urwane lusterko – z 300 zeta, grzywna za nieobyczajne wystepki – z 500 zeta, a dyscyplinująca rozmowa z rektorem – bezcenna XD
  I dobra rada dla pana profesora – może pan chlać tanie wino, wódę, bimber i co tylko pan chce, ale od dopalaczy proszę trzymać się z dala, bo potem są właśnie takie odpały…

  • Widzę że jest Pan znawcą, od jakich dopalaczy? Kawy, herbaty, energetyków?

   • Kawa, herbata i energetyki to nie są dopalacze… Proszę poczytać w internecie, jakie substancje są określane tym słowem…

   • Największym znawcą od dopalaczy to jest ten pan profesor. Musi mieć niezłego dilera…

  • Taka cena za lusterko to na allegro: dlaczego poszkodowany ma poszukiwać tanich rozwiązań? Proponuję zapoznać się z cenami w salonie Mercedesa (lusterko +usługa wymiany). Jeśli po alkoholu ma się takie jazdy to nie należy pić.

 3. Jak ojciec jego wyszedł i zapłacił to za ciuła to nie jest profesor tylko co najwyżej doktor albo bym obstawiał że doktorant, któremu bliższe leczenie kompleksowow na świadomości że jest naukowcem niż praca naukowa.

  • Menel a nie profesor

   No pewnie do profesora mu daleko. Trudno uwierzyc, zeby jakis profesor byl az takim tlukiem. XD

 4. Był ze Świdnika i wszystko jasne.

 5. I może w komentarzach chwalmy piękno ulicy „pana naukowca”, żeby typkowi poprawić humor. On to naprawdę przeżywa, że ludzie nie doceniają piękna jego ulicy.

  Panie „Profesorze”! Na bardzo ładnej ulicy pan mieszka, po prostu cudo!

 6. DzielnicaŚwidnik

  Nie dość, że wykładowca, to jeszcze sympatyk PiS.

 7. Kierowcy Bolta, to też niezle mloty. Niedawno mialem spotkanie na skrzyżowaniu z takim jelopem. Dobrze, że mam refleks i stosuję regułę ograniczonego zaufania.
  A tak nawiasam ofwalcue się od Świdnika. Durnie żyją wszędzie

 8. Ale na WSK przyjeżdżasz robic na taśmie , taki z ciebie miastowy wiesniak 😉

Z kraju