Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zamiast oddać portfel, zabrała go ze sobą. Odpowie za przywłaszczenie

Ryccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawczynię przywłaszczenia mienia, do którego doszło we wtorek w jednym ze sklepów na terenie miasta. Kobieta wykorzystała fakt pozostawienia w sklepie portfela z pieniędzmi w kwocie około 700 złotych i dokumentami przez jedną z klientek i postanowiła go zabrać.

We wtorek policjanci z Ryk otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu portfela w jednym ze sklepów na terenie miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że 29-latka, która zrobiła zakupy w sklepie, podczas ich pakowania, położyła swój portfel na stojące obok produkty. Wychodząc ze sklepu zapomniała go zabrać.

Kiedy kobieta po kilku minutach powróciła do placówki handlowej, jej portfela już nie było. Wszystko wskazywało na to, że ktoś go zabrał.

Krótko po przyjęciu zgłoszenia o przestępstwie, policjanci patrolujący miasto ustalili i zatrzymali sprawcę przywłaszczenia, którym okazała się 46-latka z gminy Kłoczew.

Mundurowi odzyskali również przywłaszczony portfel wraz z pieniędzmi w kwocie około 700 złotych i dokumentami. Kobiecie zostały przedstawione zarzuty do których się przyznała.

(fot. Policja)

5 komentarzy

  1. Typowy pełowiec

  2. W Kłoczewie nie ma pełowców zacznijmy od tego.

  3. Pewnie z tych Topyłów którzy biorą nie swoje

Z kraju

Polityka i społeczeństwo