690 680 960

Zajechał drogę jadącemu z naprzeciwka volkswagenowi. Doprowadził do zderzenia (foto)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut w Sosnowicy. Na szczęście nikt nie został ranny. Sprawca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymał mandat i punkty karne.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 w Sosnowicy w powiecie parczewskim. Na ul. Wojska Polskiego, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 819 Parczew- Kołacze, zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący pojazdem marki Ford Mondeo 61–latek wykonywał manewr skrętu w lewo. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej Volkswagenem Passatem kobiecie, która poruszała się z naprzeciwka. W wyniku tego zajechał jej drogę i doprowadził do zderzenia obu aut.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w kwocie 300 złotych. Na jego konto trafiło też 10 punktów karnych.

(fot. policja)

Jeden komentarz

  1. ooo jaki zdrowy ford ,zero rdzy …nie widziałem ze takie istnieją

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku