Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginiona 13-latka odnaleziona. Policjanci zakończyli poszukiwania

W czwartek wieczorem lubelscy policjanci przekazali informację, że zaginiona 13-latka została odnaleziona, poszukiwania za małoletnią mieszkanką Lublina zostały zakończone.

– Policjanci z V Komisariatu w Lublinie zakończyli poszukiwania za zaginioną 13-latką. Nastolatka dzisiaj wieczorem została odnaleziona przez lubelskich policjantów na terenie Lublina. Cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodzinie – przekazali lubelscy policjanci.

Przypomnijmy, 13-letnia mieszkanka Lublina w miniony wtorek 7 lutego o godzinie 7.00 wyszła z domu przy ul. Altanowej w Lublinie i nie wróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

W związku z tym najbliżsi zgłosili zaginięcie nastolatki. W czwartek około południa informacja o zaginięciu nieletniej trafiła do mediów. Na szczęście 13-latkę udało się odnaleźć. Policjanci w związku z tym w czwartek wieczorem odwołali poszukiwania.

(fot. lublin112.pl)

25 komentarzy

 1. Gdzie są teraz rodzice? Ich dziecko przy nich może zbesztać nauczyciela a oni przy dziecku obrażają nauczycieli i innych. Kiedyś za skrytykowanie nauczyciela dostałeś w pysk i byłeś wychowany w szacunku dla starszych i mądrzejszych. Dlatego byli ludzie a nie niewyżyte seksualnie cyborgi. teraz dzieci się hoduje a nie wychowuje. I mamy bajzel na kółkach.

  • Matkom Polkom jezdem (choć nie chcem, ale muszem)

   A wszystko zaczęło się od prawnego zakazu stosowania nie tylko kar cielesnych, ale kar w ogóle.
   Teraz rodzic, za spranie małolackiej doopy idzie szybciej siedzieć, niż małolat za zabicie rodzica.

  • Droga Kasiu, a powiedz mi, nauczyciel to ktoś wymagający specjalnej troski? Autorytet? Wielu belfrów to niemniejsi degeneraci, niż średnia krajowa, wymagają wiele od uczniów, ale niewiele od siebie samych. A może preferujesz dostać w pysk ode mnie, bo jestem starszy od ciebie i uznałem, że za mało mnie szanujesz? Ogarnij się. Świat nie jest czarno-biały i zero-jedynkowy. A swoje seksualne fantazje zachowaj dla siebie i nie mierz innych swoją miarą…

   • Pan Sołtys ze z Lublina k/Świdnika

    W obecnych czasach powiedzenie: „Bodajbyś cudze dzieci uczył”, jest bardzo złym życzeniem, a słowo „dzieci”, sporym nadmiarem uprzejmości.

 2. W jakim niełatwym świecie teraz dzieci żyją jak w raju.

 3. Moja koleżanka z I klasy liceum, jak poszła w balety też wróciła po kilku dniach do domu. Tylko że z nowym telewizorem. Nic za darmo, jak mówiła.

  • Zapomniałem dopisać że było to w 1994 roku. No ale wtedy nie było internetu i nikt o takich rzeczach nie pisał.

 4. Obalić i rozliczyć rząd

  Hahaha autorzy tych komentarzy widzę dzielnie pornoski dlaczego nie, trudne sprawy i inne badziewia oglądają
  Skąd takie rzeczy do głowy mogą przyjść?

  Jeden z drugim dziewczyny nie znają a już się rozpisują
  Właśnie to jest polaczkowanie takie,
  Bo kto się skapnie po nicku kto co pisze ?
  I pisze taki jeden z drugim durne teksty które nie mają żadnego merytorycznie znaczenia
  Są takie próżne jak ich autorzy

  Aż się zainteresuje Waszym życiem. Zobaczymy co tam Wy takie sobą i swoją WZOROWĄ OBYWATELSKĄ postawa reprezentujecie

Z kraju