Zablokowała przejazd karetkom pogotowia ratunkowego. „Przecież nic się nie stało” (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Zaparkowała w poprzek drogi dla karetek pogotowia ratunkowego blokując całkowicie przejazd, na dodatek nie widziała w swoim zachowaniu nic niewłaściwego. Na koniec odjechała. Kary jednak nie uniknie. Podobnie jak kierowca peugeota, zaparkowanego w pasie drogowym.

61 komentarzy

 1. Od kiedy podjazd do garażu ma pełnić funkcję drogi?! To co, właściciel garażu też nie może zaparkować przed własnym garażem? A jak będzie wyjeżdżał z niego to musi załatwić sobie osobe, którą będzie patrzeć, czy nikt nie jedzie przez jego podjazd?!

  Odholowanie należy się za zastawienie garażu.

  • To tak samo jak wyjeżdzasz z posesji podjazdem który przecina chodnik/ddr (wszystkie chodniki zawierają w sobie podjazdy) CZy mozesz tam parkować zastawiając przejscie. NIE. Mozesz wjechac/ wyjechac z zachowaniem pierwszenstwa pieszych i rowerzystów. Tak wiem dla wielu kierowców to nieznane zasady.

   • Dodam ze ten wjazd nie wygląda jak prywatny kawałek gruntu tylko część pasa drogi, a że wielu dla własnej wygody z wjazdu robi parking to wiadomo i traktuje jak własny a ten grunt to raczej współwłasność. Problem pojawia się wtedy gdy to przeszkadza sasiadom a tutaj tak jest.

 2. Szlabany niech Zdzicho zamontuje na spółkę z przychodnią, właścicielom garaży dać piloty (30zl sztuka ) i po problemie .

 3. A tam nie ma przypadkiem zakazu wjazdu (500 zeta, 6 punktów) w pierwszej kolejności?

 4. To następnym razem jak do pani z Suzuki, będzie jechała karetka i nie dojedzie to niech dyspozytor powie „przecież nic się nie stało”

 5. Teraz to wszyscy tak parkują, stanie na jezdni, na pasach,w zatoce,włączy awaryjne i stoi.Bo ja jestem pępek świata i reszta użytkowników go nie obchodzi

 6. miasto wojewodzkie,szpitale,urzedy,sądy,developerka pod rzadami Żuka kwitnie,ale o nowych miejscach parkingowych to juz nikt nie mysli. Konieczne w miescie są parkingi wielopoziomowe!!! to nie jest 75 rok,ze kilka syrenek i warszaw krąży po małym miescie. zamiast pchac kase w idiotyzmy za miliony,dla rozwoju tego miasta lepiej byloby zainwestowac w parkingi.

  • Może ciebie zmartwię ale miasta przyszłości to miasta z mniejszą liczbą samochodów albo bez. Musimy sie tych go…ych złomów pozbyć. Szpecą i smrodzą w skrócie panoszą się.

 7. ale o co chodzi wy niemata się czym zająć tylko jątrzyć nad nie swoją sprawą po co się tak sadzić jak kartofel po co się napinać coby żyłka trzasła ?trochę luzu !

 8. Wydaje mi się choć nie widzę oznakowania że to droga wewnętrzna dlatego przepisy PRD tu nie mają zastosowania i żadnego mandatu być nie może. Taki to dziwny kraj

  • Jesli nie ma znaków na drodze wewnętrznej to nic nie zrobią natomiast jeśli zadbano o ich ustawienie to obowiazują

 9. Co za kraj, służby nie mają praw i takie są efekty. Normalnie to powinni wybić szybę i wypchnąć złoma blokującego, ale później by było że to czy tamto.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie