Wypchnęli mężczyznę z 10 piętra wieżowca w Lublinie. Poszkodowany zginął na miejscu

Mężczyzna, który w piątek zginął po upadku z 10 piętra jednego z lubelskich wieżowców nie popełnił samobójstwa. Został on wypchnięty z okna. Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o dokonanie tego czynu.

Ubiegłotygodniowa śmierć mężczyzny przy ul. Smyczkowej nie była przypadkowa. Jak już informowaliśmy, w piątek około godziny 6:20 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że przed budynkiem leży mężczyzna nie dający oznak życia. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, 31-latek spadł z wysokości 10 piętra. Zginął na miejscu. Przez wiele godzin prowadzone były na miejscu czynności. Funkcjonariusze zabezpieczali wszystkie ślady, jak też ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Szybko okazało się, że śmierć 31-latka nie była wynikiem samobójstwa ani nieszczęśliwego wypadku. W mieszkaniu, gdzie przebywał mężczyzna, widoczne były świeże ślady libacji alkoholowej. Nikogo jednak w środku nie było. Kryminalni bardzo szybko ustalili uczestników imprezy, trzej mężczyźni w wieku 24, 25 i 29 lat zostali zatrzymani w pobliżu Lublina.

W trakcie pierwszego przesłuchania wszyscy utrzymywali, że ich znajomy popełnił samobójstwo. Policjanci jednak ustalili, że został on wypchnięty z okna. Podczas libacji pomiędzy mężczyznami, a 31-latkiem, doszło do kłótni. Następnie 29-letni lokator mieszkania namówił swoich kolegów, aby ci pobili 31-latka. Poszkodowany po otrzymaniu kilku ciosów uciekł do sąsiedniego pokoju. Doprowadzony do stanu bezbronności stanął na parapecie, następnie został wypchnięty z okna przez 24-letniego mieszkańca Lublina.

Wszyscy zatrzymani zostali już doprowadzeni do prokuratury i przesłuchani. Przedstawiono im również zarzuty. 24-latek odpowie za zabójstwo oraz pobicie, 25-letni mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty pobicia, natomiast 29-latek odpowie za podżeganie do pobicie. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

(fot. lublin112)

Zobacz również

31 komentarzy

 1. Siara Siarzewski

  Shit, k… Co to się dzieje, Wąski?

 2. No i widzicie łatwo osądzić i przykleić łatkę samobójcy .

  • Było tu kilku, którzy wyzywali zamordowanego od głupków. A okazało się, że sami z siebie zrobili głupka.

   • Nikt nie wyzywał go od głupków. Stwierdzono jedynie „że okaże się czy to tragedia czy głupota” co spowodowało dyskusję…
    Jednak głupotą jest zły dobór towarzystwa i wszczynanie burdy po alkoholu… na 10 piętrze…
    Ja podtrzymuję swoje zdanie „trup to trup” dla jednych tragedia a dla innych nie… a JEŚLI okaże się że to element pasożytniczy to przysługa dla społeczeństwa…

   • Franek znowu swoje,Twoja analiza naszych wypowiedzi jest żenująca.My piszemy białe Franio robi z tego czarne.Takim ludziom trzeba przytakiwać,na głupotę nie ma lekarstwa.

  • Studętkom jezdem, to wiem, że...

   Zgoda, łatwo, ale dalej nie wiemy czym nieodżałowanej pamięci tragicznie zmarły, zasłużył sobie na zaszczyt wypchnięcia z okna na 10 piętrze.
   Bowiem wiadomo, że nic nie dzieje się bez przyczyny

  • Lepper dalej ma taką łatkę 🙁

   • Nikt nie zasługuje na to, by go wypchnąć z 10 piętra. Nie tak rozwiązuje się konflikty.

    • mało przeżyłaś – mało wiesz.
     albo jesteś zagorzałą chrześcijanką, która uderzona nadstawia drugi policzek, a jak plują to udaje, że deszcz pada. jeśli tak, to współczuję, do śmierci będziesz popychadłem

     • Cymbale i uważasz że nawet jak dostałeś w ryj i powibijali Ci zeby to usprawiedliwia to wypchnięcie z okna na 10 piętrze??Oddaj w pysk,wybij zeby ale nie skacz z nożem czy jak w tym przypadku nie wypieprzaj gościa z okna na pewną śmierć!Taki bezmózgowie jak ten który to zrobił do końca życia powinien oglądać swiat przez kraty i tyle w temacie!

 3. Pokolenie róbta-co-chceta. Dajcioe więcej netfixa i patologii na judetube.

  • Młody jesteś to nawet nie wiesz co się działo na niektórych osiedlach w Lublinie 20-30 lat temu…. Wtedy o netflixe i internecie nikt jeszcze nie słyszał. Na szczęście to już nie wróci.

  • mam rozumieć, że jeśli oglądam czarną listę na netflixie a nie reklamy i damy i wieśniaczki w tv to jestem patolem zdolnym do zabójstwa?
   Problem jest w wychowaniu dzieci a raczej jego braku, do tego jak zwykle alkohol..

  • Sinem Gümüşpala

   Pokolenie wychowane na socjalu PiS. Po co się uczyć i pracować, jak wspaniała partia da piniondze na libację.

 4. to jeszcze gorzej, patologia wszechobecna

  • psycholog społeczny

   @ryt patologia była , jest i będzie . I nie ma na to reguły kto w jakiej rodzinie jest wychowany . Ludzie kryją swoje patologiczne życie pod płaszczykiem majątku , wykształcenia czy pozycji w społeczeństwie t. z ” biały kołnierzyk ” , odbijając piłeczkę w stronę ubogiego społeczeństwa .

 5. niezła impreza musiała być w środku tygodnia, jak się kilka osób pożarło w piątek o 6 rano…

 6. To wszystko przez wódę i…. reklamy Red Bulla !!!

 7. Wiklinowy Nocnik

  sprzedali sie nawazjem frajerzy hehe

 8. To teraz jest Św trójca frajerów Krzysio noroserek i juruzwiarak gratuluje głupoty i rozerwanej kichy na bazie

 9. Yyyyyy po co on stanął na parapecie?

 10. Oto Polska wlasnie….jak pisal poeta

  • Oj, bo w UK czy w Niemczech nie ma takiej patologii. Jest, ba! Nawet cała Europa wschodnia i centralna zasila ich szeregi. Tylko że tam można ot tak dostać kosę.

   • dodałbym nawet, że w UK jest więcej polskiej patologii niż w Polsce. tutaj nie było dla nich „godnej pracy” na kierowniczych stanowiskach bez wykształcenia i doświadczenia, to tam myją gary za najniższą i co zarobią, to przechleją. spytajcie mieszkających na Wyspach Polaków, dlaczego jak nie są patusami i odłożą trochę grosza to są w stanie wszystko wydać, by się wynieść z polskich dzielnic…

 11. dać mu do wyboru: chłosta do zgonu albo skok z tego samego okna. Oko za oko.

 12. Niektóre komentarze jak się czyta to zbiera człowieka na wymioty. Nikt z Was nie znał Piotrka A większość oceniła to negatywnie. Kara śmierci dla tych trzech frajerow

 13. 20, czy 30 lat temu na kwadratach były zasady. Teraz ich nie ma. Kiedyś solo, to było solo i nikt się nie mieszał na trzeciego, bo dostawał w ryj od swoich. Teraz na środku ulicy 5 pseudo chojraków katuje 1 zakręconego małolata i to jest taka obecna norma…

  • Tak jak piszesz Iron, kiedys byly zasady, teraz malolaty nie maja zadnych zasad. To predzej czy pozniej doprowadzi do rozpadu ich smiesznych grupek. Kiedys byl szacunek, hierarchia i zasady…

 14. Powinni opublikowac ich nazwiska, niech kazdy zna tozsamosc mordercow.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach