Zderzenie opla z dacią na rondzie w Lublinie. Jedno z aut przewróciło się na bok (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Solidarności w Lublinie. Na rondzie Kuklińskiego zderzyły się dwa pojazdy. Pracują tam służby ratunkowe.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 18:50 na rondzie Kuklińskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i Kompozytorów Polskich oraz ul. Lubomelskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i dacia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dacią mężczyzna jechał od strony ul. Lubomelskiej i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku Warszawy. Zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia z oplem, którego kierowca poruszał się od strony al. Kompozytorów Polskich.
W wyniku zderzenia pojazdów dacia przewróciła się na bok.

Aby ewakuować osoby z dacii strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcy dacii udzielono pomocy w karetce. Nie było potrzeby jego hospitalizacji w szpitalu.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Tworzą się duże korki.

 

(fot. nadesłane – Adrian, Grzegorz, Oskar, Izabela)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Wolno raczej nie jechał toyotką, jak dał radę przewrócić tego opla. Ale to nie jest tak istotne, jak to, który z nich zignorował światła.

  • Z ciebie taki expert jak z koziej d..y trąba. Nawet nie potrafisz przeczyta ze zrozumieniem tekstu. Gdzie ty widzisz tam opla dostawczaka i toyotę? Bo tam ja widzę Dustera i Opla Astre.

   • Zanim napisałem komentarz było tylko jedno zdjęcie, na którym jedynie opla było widać, po za tym info zostało zmienione, na początku była mowa o toyocie. Z Ciebie jest za to najlepszy srołek mądrołek.

    • Potwierdzamy. Materiał został opublikowany ok. 10 minut po zdarzeniu. Początkowe informacje jakie nam przekazano, mówiły o toyocie. Kiedy na miejsce dojechał nasz reporter okazało się, że to dacia. Materiał został też uzupełniony o szczegóły zdarzenia.

    • Expert jak z koziej d.. Trąbka.

    • Może i srołek mądrołek jestem. Ele ty ani expertem ani srołkiem mądrołkiem nie jesteś tylko mega pieniaczem.

 2. Jaki kretyn wpadł na pomysł zrobienia ronda z tego skrzyżowania??

  • Co za różnica, raz było rondem, raz skrzyżowaniem, teraz znów rondo, ale nic się nie zmienia. Co za różnica jak i tak jest tam sygnalizacja świetlna sterująca ruchem? A może wolałbyś bez niej, aby tworzył się korek z obu stron? A najlepiej to już postawić wiadukty na każdym rondzie i skrzyżowaniu z większą ilością wypadków. Najlepiej wiadukt na wiadukcie pod makro, będzie można dłużej spadać z góry w razie przebicia barierek.

 3. Fatum patrona-zdrajcy!

 4. Szkoda Bertony 🙁

 5. Prawo jazdy zatrzymane???

 6. Gliniarze tajniaki w czarnym civicu 8-gen LoL. Nieźle się kamuflują skubani.

 7. Klątwa Pułkownika?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Rusza kolejny cykl wykładów otwartych z historii sztuki. I ty możesz wziąć w nich bezpłatnie udział
Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu