Wypadek na ekspresówce. Na miejscu pracują służby ratunkowe, utworzył się kilkukilometrowy korek (zdjęcia)

Po zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na drodze ekspresowej pomiędzy Kurowem a Lublinem, kierowcy napotkają na utrudnienia w ruchu. Na miejscu są ratownicy medyczni, policjanci i strażacy.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 17:20 w miejscowości Bogucin, na drodze ekspresowej S12/17 Lublin – Warszawa/Puławy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Garbowa i Lublina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce pomiędzy węzłami Nałęczów a Jastków, na jezdni w kierunku Lublina. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały trzy pojazdy – seat, hyundai i volkswagen. Jest informacja o jednej osobie poszkodowanej.

Obecnie na miejscu pracują służby ratunkowe. Policjanci będą teraz ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Są duże utrudnienia w ruchu. Utworzył się spory korek. Droga jest całkowicie zablokowana. Na jezdni znajduje się plama substancji ropopochodnej.

(fot. nadesłane – Roberto, Konrad, OSP Garbów)

Zobacz również

22 komentarze

  1. Wyszły braki policji w radzeniu sobie w takich sytuacjach. Policja zezwoliła na zawracanie osobówek i jechanie „pod prąd” od czoła zatoru i po chwili zawróceni też stali. A można było od końca zatoru to zrobić i szerzej poinformować o takiej możliwości.

    • Stałem w tym korku i zastanawiam się do której godziny trasa była nieprzejezdna. Zawróciłem pod prąd i na zjeździe policja kierowała ruchem puszczając na Zjazd Nałęczów. To była dobra decyzja.

  2. na miejscu brakowało przyjezdnego inspiratora , on wraz z deweloperami dałby radę. razem nie takie opresje zwalczylali

  3. Jak zwykle gnajo tymi tirami . A nie czekaj …….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Tradycyjna Noc Świętojańska w lubelskim skansenie
Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor
„Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
Komicy wystąpią w Plenerze
Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie