Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, zderzyła się z nissanem (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia pojazdów na rondzie Honorowych Krwiodawców w Lublinie. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 13 na rondzie Honorowych Krwiodawców w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Sikorskiego, Warszawskiej, Kraśnickiej i Al. Racławickich zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca audi kobieta jechała od strony Al. Racławickich. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z nissanem, którego kierowca poruszał się od strony al. Kraśnickiej.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Przetransportowano ją do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, zderzyła się z nissanem (zdjęcia)

Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, zderzyła się z nissanem (zdjęcia)

(fot. lublin112, nadesłane – Grzegorz)

15 komentarzy

 1. Kiedy pozostali kierowcy zrozumieją, że kierujący pojazdami aŁdi mogą się nie stosować do przepisów ruchu?

  • Zawsze i wszędzie. Nie muszą też wielu innych rzeczy. Na szczęście dla nas maluczkich często o tym nie pamiętają, co wynika z ograniczeń jakim podlegają ich puste przestrzenie między uszkami.

 2. Może i na czerwonym, ale przynajmniej zgodnie z kierunkiem jazdy.

  • No i co z tego, że zgodnie z kierunkiem jazdy. Ruch prawostronny (i nakaz jazdy z prawej strony znaku) nie dotyczy aŁdi.

   • Również na rondełkach, rądach i innych skrzyżowaniach niejednoznacznie wielokierunkowych.

 3. Kolejna krowięta powiatowa – która to już w tym tygodniu?

  • O której piszesz? O tej, która ma zamówiony nagrobek z sentencją: „Miałam pierwszeństwo”, czy o tej drugiej kierującej, która prawdopodobnie zasłabła i dlatego wjechała na czerwonym?

   • Krowięta nie mogą zasłabnąc. Krowiętom przysługuje niezbywalne i nieograniczone prawo do bycie tylko i wyłącznie krowiętami. Cała reszta jest milczeniem. Przynajmniej powinna być.

 4. Spotkały się 2 ameby: ameba daltonistka z amebą, która uważa, że gdy ma zielone to może bezmyślnie WEWLEĆ się przed inny pojazd.

  • Żeby z tego spotkania tylko nie narobiło się więcej ameb – rozmnażają się bezpłciowo.

 5. Weźcie zablokujcie tego/tych Frania/Franiów. Coś za dużo ich się narobiło. Gdzie nie spojrzeć to Franio z jego mądrościami.

 6. Jessica na miętowym się przejeżdża

 7. Niedługo dojdzie do tego, że ruch dla prywatnych pojazdów osobowych ( a może dla wszystkich ) zakończy się na rogatkach Lublina. Potem rower albo komunikacja miejska. Strach gdzieś się autem samemu ruszyć, a z wnukiem w foteliku to już wymaga nie lada odwagi . ( Jest jeszcze jedno rozwiązanie…
  Nie wpuszczać „obcych” – w beretach ))

 8. Gdzie te baby trzymają mózg?

Wiadomości z info112