690 680 960

Wjechał w stojące przed skrzyżowaniem auto. Kierowca opla był pijany (zdjęcia)

Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy pijany kierowca opla, który wjechał w stojącego przed światłami mercedesa. Mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:30 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zana zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy poruszały się od strony ul. Jana Pawła II. Kierująca mercedesem kobieta zatrzymała się przed skrzyżowaniem oczekując na zielone światło. Po chwili w tył jej pojazdu wjechał kierujący oplem mężczyzna.

Na szczęście uczestnicy nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Okazało się, że sprawca kolizji był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. troche sie ma kasy to glówka puista i sie chleje

 2. Dzbany jeżdżą pijane mimo zaostrzenia przepisów doją dalej obywateli. Z szacunkowych wyliczeń dziennie leczenie pijaków kosztuje około 1,2 tys złotych.

  • No ale twoja wypowiedź jakaś taka bez składni i nie wiadomo czy popierasz wysokie kary czy nie.

  • Siniak jak wytrzeźwieje to osiwieje .

  • Kary dla pijanych kierowców nie zostały podwyższone ani trochę. Trochę więcej kosztuje teraz jazda po spożyciu, ale kary za jazdę po wpływem, jak były śmieszne, tak śmieszne dalej są.

   Chyba nie myślisz, że PiS uderzyłby w swój „żelazny elektorat”, czyli nachlaną patologię społeczną, której głównym, a czasem i jedynym, źródłem dochodu jest świadczenie 500+?

 3. Tylko szkoda kobiety poszkodowanej

 4. pusty,zapijaczony łeb

 5. skrzywiony mercedes tani nie będzie

 6. Chory alkoholik lub zupełnie niedojrzały, nieodpowiedzialny człowiek! Może ojciec, pracujący kierowca, a teraz życie mu się skomplikuje. Dwa lata i będzie luźniej na drogach. Wioski i miasteczka pewnie bez zmian, bo tam tolerują podobnych pijaków.. Więcej piją, a i dużą część kobiet nie kieruje autem. Statystyki jasno to pokazują. Przymusowe leczenie, powinno być automatycznie zasądzane, podobnie jak pokrycie kosztów i naprawienie szkód.

 7. KARY PODWYŻSZONE DO GRANIC ABSURDU, A JUŻ NIE MA DNIA, ŻEBY PO PIJAKU KTOŚ CZEGOŚ NIE NAWYWIJAŁ. TO BY BYŁO NA TYLE NA TEMAT ZWIĄZKU MIĘDZY WYSOKOŚCIĄ KAR, A LICZBĄ PRZEWINIEŃ NA DROGACH

 8. Jestem za publikowaniem wizerunku sinych nosów. Każdy powinien ich obejrzeć. Ja za darmo mogę hłostać ich na Pl. Wolności.

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas