Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał fordem w ciężarówkę, po chwili uciekł

W piątek wieczorem na jednej z ulic w Łukowie doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką. Kierujący osobówką porzucił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do kolizji doszło w piątek wieczorem na ul. Wyszyńskiego w Łukowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – osobowego forda i ciężarowego mana.

Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący osobówką prosił prowadzącego ciężarówkę, by na miejsce kolizji nie wzywać policjantów, mówił, że praktycznie nic się nie stało. Kierowca samochodu ciężarowego przestawił swój samochód, by nie blokować skrzyżowania i po chwili zorientował się, że kierujący fordem pozostawił swój pojazd i uciekł z miejsca kolizji.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania kierowcy forda i po kilkunastu minutach odnaleźli do na pobliskim targowisku. 60-letni łukowianin tłumaczył się, że nie kierował fordem. Jednak kierowca ciężarówki rozpoznał w nim sprawcę kolizji.

60-latek twierdził, że jest trzeźwy, jednak badanie alkomatem jakie przeprowadzili policjanci wykazało, że w jego organizmie było 2,5 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

2018-04-29 19:50:48
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. 2,5 promila alkoholu – niezly wynik. Gosc przynajmniej cos pokazal i cos osiagnal, a wy co?

  2. U dobrego herbatnika, 2,5 promila to stan trzezwości. Po użyciu to 3 a nietrzezwość zaczyna się od czterech. Dobrze chłop prawił, że trzezwy.

  3. Mietek spod budki z piwem

    Łuków rządzi ostatnimi czasy widzę.

  4. Pokazał i osiągnął powiadasz , rozbił fure stracił prawko stanie przed sądem no no faktycznie osiągnął , chyba każdy by chciał się znaleśc na jego miejscu. Idz się bimmer prześpic bo takie kocopoły piszesz , że się czytać nie da