W swoje urodziny wpadł z marihuaną

Wkrótce przed sądem stanie 20-latek zatrzymany przez włodawskich policjantów. Młody mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadał marihuanę.

Włodawscy kryminalni posiadali informacje, z których wynikało, że 20-latek z gm. Stary Brus, w miejscu zamieszkania może mieć środki odurzające.

Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania młodego mężczyzny znaleźli susz roślinny. Zabezpieczona przez policjantów substancja po wstępnych badaniach wykazała właściwości marihuany.

Po zważeniu okazało się, że można by z niej uzyskać ponad 40 działek narkotyku. Policjanci zatrzymali 20-latka, który jak się okazało dzisiaj obchodzi urodziny.

Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

(fot. Policja Włodawa)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Niestety jeszcze wielu ludzi wierzy w te bzdury, że wąchanie kleju, marihuana i dopalacze nie są szkodliwe dla zdrowia i nie uzależniają, a potem skaczą z wieżowca po mocarzu albo lądują w psychiatryku a w większości przypadków kończą w rynsztoku ze skłutymi żyłami prostytuujac się za działkę heroiny. Czy życie tego człowieka jest już stracone? Czy więzienie uratuje go przed bagnem narkomanii?

  • Deoksyryneobonuklein

   Kobieto weź nie wypowiadaj się o rzeczach o których niemasz pojęcia bo zacofanie tego kraju robi się żałosne q

 2. Droga Aniu wrzucasz wszystko do jednego wora, a marihuana czy też właściwie konopie nie są takim złem jak Ci się wydaje.Złem jest to że zepchnięte jest to do podziemi bo ktoś robi na tym pieniądze.Zgadzam się że służby powinny ścigać dystrybutorów amfetaminy, exstasy i innych syntetycznych substancji natomiast jeśli chodzi o konopie jest to grubo przesadzone.Gdyby było tak jak mówisz to w żadnym kraju nie dopuszczano by do obrotu konopiami a popatrz na Holandię, Hiszpanię i wiele stanów USA.Trend rynku konopnego jest taki że ta branża się rozwija i przynosi duże zyski,w Polsce natomiast generuje tylko koszty dla podatnika ponieważ ściganie użytkowników konopi w imię statystyki policyjnej też kosztuje.Do 2005r nie było takich sankcji i jakoś przeżyłaś do tej pory i krzywda Ci się nie stała.Niestety brak świadomości czym właściwie są konopie szczególnie w starszej części społeczeństwa odbija się narracją jak w Twoim komentarzu.Dlaczego nie piszesz nic o bagnie alkoholizmu?Alkohol jest znacznie gorszym narkotykiem niż konopie, ba nawet niż wiele innych wspomnianych substancji i jakoś nikomu nie przeszkadza że jest w Polsce legalny mimo iż wiele przestępstw w tym przemocy wobec dzieci, kradzieży, morderstw i znęcania się psychicznego powoduje właśnie on.Prosił bym Cię abyś trochę poszukała i poczytała na temat konopi i wtedy się wypowiadaj.Wiem że kobiety są bardzo emocjonalne ale zrób to dla mnie i poczytaj, poszerz swoją wiedzę i dopiero wtedy wydawaj osądy.Jedź do Holandii zobacz jak tam to wygląda a zapewniam Cię że palacze nie podchodzą do innych agresywnie, nie żebrzą nie szkodzą nikomu.Są to normalni obywatele którzy wolą inną używkę niż alkohol, pracują płacą podatki mają rodziny.Jest naprawdę nie w porządku wydawanie przez Ciebie osądu i wrzucanie wszystkich do jednego wora.Życie palacza konopi rujnują nie konopie a niesprawiedliwe prawo ustalane często przez aferzystów. Bądź od tego mądrzejsza i nie dawaj się ponosić fali emocji na bazie gdzieś zasłyszanych nieprawdziwych informacji czy też rządowej propagandy.
  Miłego weekendu

 3. sciganie za trawke a KODEINA opioid legalna od zawsze 24h jak alko,brak słow ,,,

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport