Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

W rowie leżał rower, obok zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci

Zwłoki rowerzysty leżały w rowie przy drodze wojewódzkiej. Wstępne oględziny nie wykazały, aby był on uczestnikiem wypadku. Trwa teraz ustalanie przyczyn jego śmierci.

Do zdarzenia doszło w sobotę w południe w miejscowości Aleksandrów w powiecie biłgorajskim. Przypadkowa osoba poruszająca się drogą wojewódzką nr 853 Majdan Nowy – Józefów dostrzegła znajdujący się w rowie rower. Obok jednośladu leżał zaś mężczyzna.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Okazało się jednak, że na pomoc jest już za późno. Mężczyzna nie wykazywał funkcji życiowych.

Jak nas poinformowano, przeprowadzone na miejscu wstępne oględziny nie wykazały, aby mężczyzna był uczestnikiem wypadku. Prokurator podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na określenie dokładnych przyczyn śmierci rowerzysty.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

 1. Mezczyzna nie zyje bo zmarl. Krotka pilka i niema co drazyc tematu.

  • Lubię drążyć temat

   Ale procedury regulaminy przepisy ustaw i rozporządzeń muszą być zachowane dlategoż też zajęła się tym prokuratura policja służba zdrowia. Nie przyszło ci do głowy że miał facet rodzinę, wnuki, dzieci matkę i psa.
   Czekają może na niego w domu i nie wiedzą co się dzieje.

 2. To dziecko jest idjotą A poza tym ma już lekcje dorosły normalny człowiek nie pisze takich glupot

 3. Może se wracał, bardziej, lub mniej zmęczony, zachwiał się, pacnął do rowu, a głęboki śnieg uniemożliwił wstanie i se tak leżał, leżał…

Z kraju

Sport