Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

W odwecie za zwolnienie z pracy porysował byłemu szefowi mercedesa

Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna po tym jak został zwolniony z pracy, porysował byłemu szefowi mercedesa. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczorajszej nocy policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że świadkowie ujęli sprawcę porysowania dwóch samochodów zaparkowanych przy ulicy Jasnej. Po chwili na miejscu zjawili się policjanci, którzy zatrzymali 24-latka. Jak się okazało jedno z aut, które uszkodził mężczyzna należało do jego byłego szefa.

Mundurowi ustalili, że 24-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego chcąc zemścić się na pracodawcy, po tym jak został zwolniony z pracy, porysował byłemu szefowi mercedesa. Właściciel oszacował straty powstałe w wyniku uszkodzenia pojazdu na 3 tys. złotych.

Sprawca niebawem usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

14 komentarzy

 1. Dobrze, ze typa zlapali. Moze nastepnym razem dwa razy sie zastanowi zanim zrobi cos takiego. Becwal.

 2. Jak zostanie skazany, to trudno mu będzie znalezc nową robotę. Tym bardziej że kazdy szef będzie się bal go zatrudnić. Gosciowi pozostaje praca na wlasny rachunek.

 3. Frajer… nie dla tego, że porysował, tylko dlatego, że dał się złapać.

  • a samo porysowanie aut było prawilne?

    • kierownik paleciaka

     no brawo Ty.. prawdziwy z Ciebie JP na 3%, im bliżej policja tym mniej JP. Niech się jełop cieszy że właściciel kulturalny bo inaczej musiałby żuć gumę palcami. Naprawdę, co za odwaga, porysować auto. A,no tak, bo auto nie odda… Najgorsze są takie szczury, bez jaj i bez honoru. Rozumiem że Ty tez zaliczasz się do tej kategorii?

 4. Wcześniej czy później by go złapali,tam jest monitoring.

 5. Czy kiedy policja ukarze szefa’pseudoszefa”. który rozbija się mercedesem a nie wypłaca pracownikom pensji?????!!!!! Te kanalie muszą zniknąć z lubelskiego rynku przedsiębiorców!!!!!!

  • przy niewypłacanej pensji na legalnej umowie bardzo łatwo jest dojść swego w sądzie. więc czemu ujadasz?
   zobaczyłeś 'wkurzony pracownik’ + 'mercedes szefa’ i wyszło ci, że szef kanalia nie płaci, a mercedes za krwawicę oszukanego plebsu?

 6. Teraz każdy chomont wstał z kolan i uważa że morze wszystko !!!!

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Masz rację „wacek”, niektórym demokracja zupełnie nie w tą stronę odpier…liła

 7. A to student na dorobku…

 8. Krzysztof,, Ochota,,

  Tylko dostęp do broni, zapewni eliminację idiotów i patologii ze strony,, szefów i pracowników,, To już jest nie uniknione.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo