Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

W Hrubieszowie trwa protest przeciwko wwożeniu do Polski ukraińskiego zboża. Policjanci uniemożliwili protestującym wejście na tory (wideo, zdjęcia)

– Będziemy blokować tory, bo żądamy nałożenia cła na zboże z Ukrainy. Protest mamy zgłoszony na 7 dni. Nowy minister nie spełnia żadnych oczekiwań rolników. Nie odpuścimy – zapowiadał Michał Kołodziejczak, lider AGROunii. W Hrubieszowie rano rozpoczął się protest środowisk rolniczych. Policjanci nie pozwolili protestującym wejść na tory.

61 komentarzy

  1. agroszczujnia agrojuchnia ruskiepopychadła

  2. No proszę. Jak blokują drogi ludziom, od których ich krzywda nie zależy, to policja tylko się przygląda. Jak chcą protestować tam, gdzie ma to sens i wejdzie w straty biznesowe tym na górze, to dzielna policja broni prawa.

  3. Szlak trafia na policję.Ustawili się jak do bandytów.

  4. Z tego co kiedyś zauważyłem, to protestujących rolników było tyle samo co wynajętych podżegaczy do tego protestu. Trafiłem akurat na dwóch znajomych którzy nie mają ziemi, a posiadają prawko na ciągnik. Dostali ciągniki na wypożyczenie i pewnie dorabiają u PSL-owców, bo z tego co wiem to z poglądami bliżej im do PO. Tak właśnie działają pseudo rolnicy.

    • Prawko na ciągnik ma z automatu każdy posiadacz kat. B. Chyba, że z przyczepami, ale mało który jeździ na protesty z przyczepą.

  5. Rozejdzcie się do domów, dajcie pisiorom zarobić na zbożu.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo