Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

W foliowym tunelu zamiast warzyw uprawiał konopie. 38-latek usłyszał zarzuty

38-letni mieszkaniec gminy Tuczna odpowie za uprawę konopi innych niż włókniste. Rośliny sięgające nawet 2 metrów znajdowały się w foliowym tunelu na posesji mężczyzny. 38-latek usłyszał już zarzuty, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci kryminalni z Terespola kilka dni temu weszli na teren jednej z posesji w gminie Tuczna, gdzie jak wynikało z uzyskanych informacji, 38-latek mógł uprawiać konopie indyjskie. Na miejscu mundurowi potwierdzili swoje przypuszczenia.

W trakcie przeszukania posesji funkcjonariusze ujawnili 11 roślin w różnej fazie wzrostu. Niektóre z nich sięgały niemal 2 metrów wysokości. Rośliny wysadzone były w foliowym tunelu na terenie posesji zamieszkałej przez 38-latka. Krzewy zostały zabezpieczone przez policjantów, a mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia.

38-latek usłyszał już zarzuty. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za uprawę konopi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lubelska)

6 komentarzy

  1. Uprzejmie donoszę, było nie chwalić się kolegom. ?

    • Dziadek ze Slamsowa

      Takie teraz czasy, że donosi każdy na każdego: kolega na kolegę, brat na brata lub ojca, członek kółka różańcowego na palanta mniej świętej organizacji…

  2. szkoda człowieka

  3. Co za czasy, z jednej strony rude z centrum dowodzenia przed domem, z drugiej świeżo pobudowane mieszczuchy z uczuleniem na dźwięk. Co za czasy…

  4. Jak tak śledzę te wpisy i zdjęcia to pojawia się wzór że to jakieś nie ogary uprawiały. Następny który liczy na plony zimą.

Z kraju