Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Chełmie będą produkować wyposażenie dostępne w sieci sklepów IKEA

We wtorek w Urzędzie Miasta w Chełmie odbyło się spotkanie z nowym inwestorem. Tym razem w Chełmie ulokowało się przedsiębiorstwo z branży produkcyjnej.

Nowy inwestor swoją działalność ulokuje w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej. To efekt owocnych rozmów na linii samorząd-przedsiębiorca. Dzięki temu niebawem w Chełmie rozpocznie się produkcja wyposażenia, które docelowo będzie dostępne w sieci sklepów IKEA.

We wtorek przedstawiciel firmy IKEA, Michał Adamski wspólnie z wykonawcą i nowym inwestorem, Dawidem Niedbałą z firmy Grupa DND, CGE, Interim Logistyka Zaopatrzenia, podczas rozmowy w Urzędzie Miasta zaprezentowali swoje plany. W spotkaniu z inwestorami udział wzięli Jakub Banaszek, prezydent Chełma oraz Mariusz Rudzki, dyrektor Centrum Obsługi Inwestora.

– Budujący jest fakt, że to właśnie Chełm stał się kolejną lokalizacją do rozwoju działalności wymienionych przedsiębiorstw. Cieszymy się, że doceniona została zarówno atrakcyjna oferta inwestycyjna miasta, jak również profesjonalna obsługa Centrum Obsługi Inwestora. To kolejny, duży inwestor zewnętrzny, który widzi w Chełmie ogromny potencjał – podkreśla Jakub Banaszek.

– Już dziś mogę również zdradzić, że niebawem przekażemy kolejne dobre wieści. Nowym inwestorom gratuluję natomiast dobrego wyboru – dodaje prezydent.

W Chełmie będą produkować wyposażenie dostępne w sieci sklepów IKEA

W Chełmie będą produkować wyposażenie dostępne w sieci sklepów IKEA

(fot. źródło UM Chełm)

14 komentarzy

 1. Nic nowego zawsze przed wyborami pojawia się informacja o kluczowej inwestycji, niestety po wyborach temat już jest nieaktualny…

  • A co to ma wspólnego z wyborami ? ośle dardanelski

  • A kiedy te wybory? Za miesiąc czy za 11 miesięcy? Takie gadki, że przed wyborami to bajki. W Chełmie rządzi PiS i wiele się zmienia na bardzo dobre. Obecnie Lublin w porównaniu z Chełmem to PO-wskie dziadostwo.

   • Za dużo propagandy chłoniesz. W Chełmie nic się nie dzieje, a przez cztery lata rządów Bambaszek wyremontował trzy ulice.

   • Hahah człowieku hola hola zejdź na ziemie bo grubo poleciałeś z tym porównywaniem chelma do Lublina 🙂 To totalnie nie ta liga 😉 chelm to pisowska dziura zabita dechami, wie o tym każdy w Lublinie i w całej PL bo sam też to rozpowiadam. Skończy się wasza wsamraśna totalitarna i prostacka zebrana z pola władza, to i skończy się eldorado dla pudrowania chełmskiej świnki 😉

 2. ”Nie będzie Niemiec pluł Nam w twarz ni dzieci Nam Germanił”. Powiedział Jarosław Kaczyński odmawiając rządowi Niemiec oferty na systemy Patriot które miały bronic Polski wschodniej.

 3. PO chce likwidacji Polski. I dlatego wszyscy musimy namawiać ludzi, aby w najbliższych wyborach zawsze głosowali na PiS. Lubelskie na 2023 rok ma zrównoważony budżet. Da się, da się o ilerządzi PiS. za PSL na nic, nigdy nie było pieniędzy. teraz tłumaczą się, że nie mieliśmy dostępu do góry. Czyli PSL „polityczna prostytutka”, która zawsze z każdym.

 4. PO chce likwidacji Polski. I dlatego wszyscy musimy namawiać ludzi, aby w najbliższych wyborach zawsze głosowali na PiS. Lubelskie na 2023 rok ma zrównoważony budżet. Da się, da się o ilerządzi PiS. za PSL na nic, nigdy nie było pieniędzy. teraz tłumaczą się, że nie mieliśmy dostępu do góry. Czyli PSL „polityczna prostytutka”, która zawsze z każdym. I tak szanowni Państwo rządzi PiS. jak Lublim w maju 2024 roku wybierze PiS a nie Żuka to też będzie pięknie.

 5. Ale uaktywniło się pisowskich trolli propagandystów. Ile dzisiaj płacą za pisanie bredni ?

 6. Nikt mi za nic nie płaci. Za PO żebrzące dzieci o parówki i chleb pod marketami to była codzienność. Za rządów PiS nie spotkałam żebrzących dzieci. Bo rząd PiS nie nazywa rodzin wielodzietnych patologią, tylko im pomaga. Może nie jest idealnie, ale nie wyobrażam sobie takiego kryzysu pod rządami PO. Więc idź precz podżegaczu i nie wracaj.