Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Upojona alkoholem matka nie pamiętała imion swoich dzieci

Nie tylko nie wiedziała gdzie są jej małoletnie dzieci, co więcej, nie potrafiła podać ich imion. Jak się okazało, kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wczoraj po godzinie 14 radzyńscy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że w miejscowości Suchowola odbywa się libacja alkoholowa, w której uczestniczy matka trojga dzieci. W tym czasie nieletni nie mieli żadnej opieki. Na miejsce przyjechał patrol, gdzie funkcjonariusze zastali kilka osób spożywających alkohol.

Znajdująca się z nimi kobieta nie była w stanie wytłumaczyć, gdzie znajduje się trójka jej dzieci. Co więcej, była ona tak upojona alkoholem, że nie potrafiła nawet podać ich imion. Badanie alkomatem wykazało, że 41-letnia mieszkanka gm. Wohyń ma ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci pojechali z kobietą do jej domu, tam jednak również nie zastano jej dzieci.

Odnaleziono je dopiero na terenie świetlicy wiejskiej, gdzie przebywały pod opieką jednej ze znajdujących się tam osób. Dzieci w wieku 13, 11 oraz 8 lat trafiła pod opiekę członka rodziny. Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia. Jeżeli kobieta usłyszy zarzut narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2015-11-15 12:18:08

8 komentarzy

  1. Nie to że nie potrafiła podać imion,tylko utajniła dane osobowe dzieci.

  2. Miała rację,przecież jest ochrona danych.

  3. pewnie patologia juz swiętuje 500 zł na dziecko od pisu

  4. PRZECIEŻ PRZEBYWAŁY POD OPIEKA W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ

  5. Jakie narażenie życia jak przebywały pod opieką ?

  6. A tatuś nie musi opiekować się dziecmi tylko matka?

  7. Absztyfikant Pierdółko

    [] była pijana więc jak członek był trzeźwy, to dzieci trafiły pod opiekę pierwszego członka rodziny, który był trzeźwy. 🙂