690 680 960

Ul. Jana Pawła II: Zderzenie mazdy z seatem. Dwie osoby ranne

W sobotę około godziny 21:30 na ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia seata z mazdą. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Tymiankową. Kierowca taksówki wyjeżdżający z ul. Tymiankowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu z mazdy, poruszającej się w stronę al. Kraśnickiej. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy strażaków, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby podróżujące mazdą zostały przetransportowane do szpitala.

W rejonie zdarzenia są spore utrudnienia w ruchu. W obu kierunkach ruch ul. Jana Pawła II od bywa się jednym pasem. Na miejscu funkcjonariusze policji ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

2014-02-22 22:54:02
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Jak zawsze wydaje się taksówkarzom że wszystko im wolno i że mają zawsze pierwszeństwo.
  Wymuszenia, wcinanie się, wyprzedzanie tam gdzie nie wolno, zatrzymują się gdzie popadnie. Czy pojazd TAXI jest jakimś uprzywilejowanym pojazdem ??? Może czegoś nie wiemy??

 2. Jeden „mioł prawo”, a drugi tego prawa „nie chcioł” uznać i efekt jak wyżej.
  Pamiętajcie; jak się spotka dwóch głupich, ustąp mu. 🙂

 3. @Kol: nie wszyscy sałaciarze tak jeżdżą, ale przyznam że na pewno zdecydowana większość. Z ul. Tymiankowej skręcić w lewo to naprawdę nie lada wyzwanie i to o każdej porze dnia i nocy. Duże natężenie i wysokie prędkości które są tam rozwijane utrudniają bardzo włączenie się do ruchu. Jak by kierowca mazdy miał przepisowe 50km/h to zniszczenia byłyby dużo mniejsze.

  • Gdyby kierowca Mazdy jechał przepisowe 40km/goź, nie byłoby wypadku, bo taxi spokojnie przejechałaby dalej. Sałaciarz miał prawo myśleć, że mazda jedzie przepisowo.

 4. ALE… BUMMMM

 5. Dokładnie Kol ma racje sałaciarze jeżą jak im się podoba..wiele razy widziałam.. A TY Konradolbn jeździsz tak jak Bóg przykazał?? nie sądzę każdy jest mądry do oceniania innych, ale niech od siebie zacznie..

 6. tam jest ograniczenie 40km/h. Na stałe fotoradar powinien tam stać

 7. kto to posprzatał niewiadomo? podobno dwoch znanych laweciarzy zna ich ktoś moze?

 8. Mazda na pewno jechała przepisowe w tym miejscu 40km/godź (x3).

 9. A ja uważam, że najgorzej i najbardziej „chamsko” – to jest wyraz zastępczy – jeżdżą własnie z 511 511 511 co widać na zdjęciach. Jak zobaczyłam że to taksi to od razu wiedziałam z jakiego numeru. Codziennie oglądam ich rajdy na drogach a i kierowcy są mało obyci w kulturę i słownictwo, o znajomości przepisów nie wspomnę, bo to przecież taksiarz – on wie wszystko. Ale oczywiście korporacja to wielka jedność i się taki nie przyzna że się wciął, bo wg śladów i uderzenia wina i tak jest po stronie tego drugiego – to sa spryciarze, wiedzą jak się ustawić. Jeszcze o koguty powinni się upomnieć. a numeru domu nie umieją bez gps znaleźć.

 10. nawet numeru nie znasz to po co piszesz???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej