Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ukraiński morderca zatrzymany na granicy w Dorohusku. Uciekł z więzienia

Groźnego przestępcę zatrzymali pogranicznicy z Dorohuska. Zbiegły z więzienia morderca usiłował przekroczyć granicę.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. 40-letni obywatel Ukrainy usiłował przekroczyć granicę z naszym krajem. Na terenie drogowego przejścia w Dorohusku, zatrzymali go Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Mężczyzna poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania wydanym przez portugalski wymiar sprawiedliwości. Jak się okazało, 40-latek uciekł z zakładu karnego, w którym odbywał karę pozbawienia wolności za zabójstwo.

Od razu po zatrzymaniu, zbiega przetransportowano do aresztu. Powiadomiono jednocześnie Portugalczyków, którzy niebawem mają złożyć wniosek o ekstradycję obywatela Ukrainy.

(fot. NOSG)
2016-04-21 19:18:54

Autor: redakcja

10 komentarzy

 1. Mało info. Kogo zabił w tej Portugalii? Ile osób zamordował? W jaki sposób? Robił to na zlecenie? Siedział w Portugalii? Jak uciekł z paki? Ile lat mu jeszcze zostało?

  • Zapomniałeś o numerze buta i fjuta

   • waliił konica do głownego zbiornika, przy czym aresztowano go za przemyt serków z ukrainy do polski,zabil 101 osob z broni snajperskiej w tym 2 pracownikow sanepidu, ktorzy nie chcieli wydac koncesji na sprzedaż serków ukrainskich, a ty i tak nie wiesz czym smarujesz swój chlebek hehe, cos jeszcze?

 2. ciekawe ilu banderowskich i sowieckich bandytów siedzi uśpionych w Polsce?

 3. Kto zapłaci za jego utrzymanie? Ukraina czy Portugalia? Ci ostatni to raczej spieszyć się nie będą , bo i po co?

 4. Z małej litery zk bez wskazania konkretnego się pisze.

 5. już się witał z gąską … przebył 3000 km i pół kilometra od celu muka

 6. „Ukraiński morderca (…) odbywał karę pozbawienia wolności za zabójstwo”
  Zatem morderca czy zabójca? Jest niezaprzeczalna różnica….

 7. To jest klamliwa informacja. Wydanie bedzie odpowiadac w sadu.

 8. Ja żona zatrzymanego,wszystko co napisano jest nie prawda!!!całe swoje życie on mieszka na Ukrainie ,i nigdy nie był w Portugalii,jego błędnie aresztowali,bo tego złodzieja którego szuka Portugalia ma inne dane,oni z moim mężem mają tylko imię i nazwisko to samo,więcej informacji mogę podać dla gazet lub dla osób interesujących,proszę zostawić swój adres mailowy kto jest zainteresowany

Z kraju