Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Piotrków Pierwszy: Zamiast najechania na tył, czołowe zderzenie

Dwie osoby w szpitalu oraz spore utrudnienia w ruchu to wynik popołudniowego wypadku na trasie Lublin – Biłgoraj. W Piotrkowie doszło do czołowego zderzenia.

Wypadek miał miejsce w czwartek po godzinie 13 w miejscowości Piotrków Pierwszy. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierowca auta marki Renault Megane, jechał od strony Biłgoraja. Przed skrzyżowaniem z drogą w kierunku Bychawy nie chcąc uderzyć w tył wykonującego manewr skrętu pojazdu, zjechał na przeciwległy pas jezdni. Tam doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autem marki Citroen.

W obu pojazdach znajdowali się tylko kierowcy. Zostali oni przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2016-04-21 18:15:01

11 komentarzy

 1. Brawo ON ! W druga strone trzeba bylo .

 2. W Citroenie nie wystrzeliła poduszka. Bo pewnie zamiast niej był wlutowany opornik przez handlarza.

 3. Dwa czołowe zderzenia na 835 w ciagu 2 godzin, podejrzane

 4. dobry chłopaczyna koumaty

  zobaczcie: w citroenie zagięty dach i złamany próg. W renówce szyba czołowa cała.

 5. Trzeba było rów wybrać.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   Łatwo Ci mówić: rów wybrać.
   Jak tam rowu nawet „na lekarstwo” – ani nawet porządnego drzewa w pobliżu. :mrgreen:

 6. Ogólnie dobrze się skończyło – sądząc po tym, że obaj poszkodowani mimo odniesionych ran mieli siłę chuchnąć w alkomat. :mrgreen:

 7. Ten Citroen kosztował zapewne 5000 i skłądał się z 2 citroenów. Poduszki nie wystrzeliły bo wystrzeliły gdzieś w niemczech. Próg się złamał w miejscu spawania. Dalej kupujcie graty z niemiec!

Z kraju